🚨 اخبار ارز دیجیتال

طرح «یارانه هزینه» بریتانیا، ارزهای مجازی را به عنوان درآمد قابل تصرف تعریف نمی کند

بر اساس سیستم «یارانه کارمزد» پیشنهادی وزارت دادگستری، در نتیجه رایزنی عمومی، ارزهای مجازی جزو درآمدهای قابل تصرف طبقه‌بندی نمی‌شوند.

اتباع بریتانیایی که مایلند از طریق طرح پیشنهادی «کمک هزینه‌ها» (HwF) به کمک‌های حقوقی دسترسی داشته باشند، دیگر دارایی‌های ارز دیجیتال طبقه‌بندی شده به عنوان درآمد یکبار مصرف نخواهند داشت.

وزارت دادگستری پاسخ خود را پس از مشورت عمومی در مورد طرح پیشنهادی کمک حقوقی با هدف دسترسی برابر به سیستم قضایی منتشر کرده است. HwF برای ارائه کمک های مالی برای هزینه های دادگاه یا دادگاه به افرادی با درآمد کم و حداقل پس انداز طراحی شده است.

هدف این طرح تضمین این است که افراد به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه های مربوطه از دسترسی به دادگاه ها و دادگاه ها جلوگیری نمی کنند. اهداف اصلی این طرح تضمین دسترسی به عدالت برای افراد کم درآمد، تامین بودجه برای مالیات دهندگانی است که در نهایت هزینه معافیت های طرح را پرداخت می کنند، و اطمینان از آسان بودن استفاده از این طرح و اینکه معیارهای واجد شرایط بودن هدف اطمینان از وضوح است.

مطالب مرتبط: کمیسیون حقوقی بریتانیا دسته‌بندی قانونی «متمایز» را برای ارزهای دیجیتال توصیه می‌کند

فرآیند مشاوره عمومی سوالاتی در رابطه با پیشنهاد وزارت دادگستری مبنی بر اصلاح تعریف سرمایه یکبار مصرف برای گنجاندن «پس‌انداز و سرمایه‌گذاری» به همراه «فهرست غیر جامع» نمونه‌هایی از جمله ارزهای مجازی دریافت کرد.

این وزارتخانه گفت که اکثر پاسخ دهندگان از این پیشنهاد حمایت کردند و تاکید کردند که این پیشنهاد به دستیابی به سرمایه گذاری هایی که نمی توانند به عنوان دارایی نقدی استفاده شوند کمک می کند.

از سوی دیگر، سایر پاسخ دهندگان مخالف پیشنهادات خاص اظهار داشتند که متقاضیان به ویژه مستمری بگیران و مشاغل آزاد نباید برای پس انداز و سرمایه گذاری جریمه شوند.

همچنین نظراتی مبنی بر اینکه فهرست غیر جامع بسیار مبهم است و باید واضح تر بیان شود، به عنوان مثال با گنجاندن ارزهای دیجیتال.

در پاسخ دولت آمده است که فهرست جامعی از انواع سرمایه‌ای که «پس‌انداز و سرمایه‌گذاری» را تشکیل می‌دهند پیشنهاد نمی‌کند، زیرا هر نوع سرمایه‌ای که حذف شود یا هنوز توسعه نیافته باشد، «ریسک‌های غیرضروری» ایجاد می‌کند.

علاوه بر این، ما تأیید می کنیم که ارزهای مجازی قبلاً تحت تعریف فعلی سرمایه تحت دستور کارمزد قرار دارند و همچنان تحت پوشش تعریف پیشنهادی قرار خواهند گرفت.

دپارتمان فهرستی از راهنمایی‌های عمومی همراه با درخواست‌های HwF را بررسی می‌کند تا به متقاضیان کمک کند بفهمند که آیا نوع خاصی از سرمایه در تعریف فعلی قرار می‌گیرد یا خیر.

پاسخ عمومی همچنین اشاره کرد که از افرادی که پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری بالاتر از آستانه ۱۶۰۰۰ پوند دارند، انتظار می‌رود قبل از دریافت حمایت از طرح HwF، از این وجوه برای پرداخت هزینه‌های قانونی خود استفاده کنند.

بریتانیا در حال نزدیک‌تر شدن به تصویب قانونی است که ارزهای مجازی را به قوانین مشابه حاکم بر دارایی‌های سنتی در این کشور گسترش می‌دهد. لایحه خدمات مالی و بازارها به خزانه داری، اداره رفتار مالی (FCA)، بانک انگلستان و تنظیم کننده سیستم های پرداخت اختیاراتی می دهد تا قوانینی را برای مشاغل مرتبط با رمزنگاری پیشنهاد و اجرا کنند.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا