اخبار ارز دیجیتال

دولت بریتانیا لایحه ای را با هدف اعطای اختیار به مقامات برای مصادره ارزهای رمزپایه ارائه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از قرائت سوم در مجلس اعیان، لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی به قانونگذاران اجازه می دهد تا قبل از امضای آن تغییراتی را بررسی کنند.

اعضای مجلس سنای بریتانیا برای تصویب قانونی با هدف گسترش توانایی این مقام برای هدف قرار دادن ارزهای رمزپایه مورد استفاده برای مقاصد غیرقانونی فشار می آورند.

در جلسه ۴ جولای مجلس اعیان، نمایندگان مجلس سومین قرائت لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی را برگزار کردند. این لایحه در سپتامبر ۲۰۲۲ به عنوان بخشی از تلاش برای ساده کردن اختیارات مجری قانون برای سرکوب امور مالی مرتبط با رمزنگاری ارائه شد. جرم. به نظر نمی رسد که اعضای مجلس اعیان در آخرین خوانش لایحه هیچ تغییری در رابطه با اجرای ارزهای دیجیتال پیشنهاد نکرده باشند و این توصیه ها را به عنوان اصلاحات “جزئی” یا “تلفیقی” توصیف کرده اند.

نسخه ۲۷ ژوئن این لایحه شامل مقرراتی بود که چارچوب موجود را اصلاح می‌کرد تا به مقامات انعطاف‌پذیری بیشتری در مصادره و بازیابی دارایی‌های کریپتو اجازه دهد. علاوه بر این، این لایحه اختیارات دولت را در مورد دارایی های دیجیتالی “در نظر گرفته شده برای استفاده برای اهداف تروریستی” یا به دلایل مرتبط روشن کرد. نمایندگان پارلمان بریتانیا قبل از دریافت موافقت سلطنتی برای تبدیل آن به قانون، تمام اصلاحات این لایحه را بررسی خواهند کرد.

مربوط: دیده بان مالی بریتانیا مهلت انطباق با بازاریابی را در ماه اکتبر به شرکت های رمزنگاری اعلام می کند

دولت بریتانیا در ماه مارس اعلام کرد که قصد دارد به‌عنوان بخشی از طرح جرایم اقتصادی خود از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۶، ارزهای رمزنگاری شده را برای مبارزه با سوء استفاده از دارایی‌های دیجیتال به شدت تنظیم کند. در آن زمان، نمایندگان مجلس گفتند که قصد دارند لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی را تصویب کنند. قانون را تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ ارائه کنید و با آژانس های مختلف برای اجرای قوانین سفر گروه ویژه اقدام مالی هماهنگ کنید.

مجلس اعیان همچنین سومین قرائت لایحه خدمات مالی و بازارها را در ۱۹ ژوئن برگزار کرد. این لایحه در ۲۹ ژوئن امضا شد و هدف آن حمایت از معرفی دارایی های رمزنگاری در کشور بود.

مجله: سازمان‌های اجرایی ایالات متحده، سرکوب جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کنند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا