اخبار ارز دیجیتال

دولت بریتانیا لایحه بازارهای مالی را به سمت مقررات بالقوه ارزهای دیجیتال پیش می برد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از قرائت سوم در مجلس اعیان، لایحه خدمات مالی و بازار به مجلس عوام بازگردانده می شود، جایی که نمایندگان مجلس تغییرات را بررسی خواهند کرد.

سناتورهای پارلمان بریتانیا به دنبال تصویب قانونی هستند که می تواند به پذیرش ارزهای دیجیتال در این کشور کمک کند.

در جلسه مجلس اعیان در ۱۹ ژوئن، بسیاری از نمایندگان مجلس برای تصویب لایحه خدمات مالی و بازارها، لایحه ای با هدف تقویت صنعت خدمات مالی کشور، استدلال کردند. این لایحه در مجلس اعیان مورد بازخوانی سوم قرار گرفت که یکی از آخرین مراحل تصویب قبل از بررسی و امضای اصلاحات اضافی است.

قانونگذاران گفتند که جلسه استماع ۱۹ ژوئن بخشی از طرحی برای “پاکسازی” این لایحه برای “اطمینان از اعتبار آن” بود. این تصمیم به مجلس عوام، مجلس سفلی پارلمان بریتانیا بازگردانده می شود، جایی که نمایندگان می توانند تغییرات پیشنهادی سنا را بررسی کنند.

بارونس جوآنا پن گفت: “این لایحه منجر به بازنگری در چارچوب نظارتی آینده خواهد شد و به تنظیم‌کننده‌ها مسئولیت‌های مهم قوانین جدید و همچنین مسئولیت‌های اضافی و پاسخگویی شفاف، نظر دموکراتیک مناسب، متعادل با نظارت شفاف را می‌دهد.”

مربوط: بایننس ثبت کسب و کار غیرفعال در بریتانیا را لغو کرد

لایحه خدمات مالی و بازارها که برای اولین بار در ژوئیه ۲۰۲۲ به پارلمان بریتانیا ارائه شد، برای اطمینان از حفظ موقعیت خود در دنیای مالی پس از برگزیت بود. در حالی که نسخه اصلی این لایحه شامل اعطای اختیارات برای تنظیم دارایی های دیجیتال بود، به نظر می رسد آخرین اصلاحات مجلس اعیان هیچ تغییری در رابطه با صنعت ارزهای دیجیتال نداشته است.

به نظر می‌رسد مقررات جهانی ارزهای دیجیتال بر انتخاب محل کسب و کار شرکت‌ها تأثیر می‌گذارد. مقامات ایالات متحده هر دو کوین‌بیس و بایننس را سرکوب کرده‌اند و هر دو صرافی را در بحبوحه ادامه فعالیت‌ها درگیر مراحل قانونی کرده‌اند. برخی از شرکت ها از جمله Bybit نیز خروج خود از کانادا را به ویژه به دلیل تحولات نظارتی اعلام کرده اند.

مجله: سازمان‌های اجرایی ایالات متحده، سرکوب جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کنند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا