اخبار ارز دیجیتال

دولت بریتانیا رهبر ارز دیجیتال بانک مرکزی را برای تیم خزانه داری استخدام می کند

رهبر تیم “جهت استراتژیک” تلاش های خزانه داری برای توسعه پوند دیجیتال را در راستای دستور کار دولت بریتانیا تعیین می کند.

وزارت خزانه داری بریتانیا شروع به جذب متقاضیان برای رهبری تیم ارز دیجیتال بانک مرکزی در پشت تلاش برای پوند دیجیتالی کرده است.

در یک پست شغلی در لینکدین در ۲۴ ژانویه، وزارت خزانه داری بریتانیا از یک رهبر تیم برای یک تیم پرداخت و فین تک متشکل از ۲۰ نفر که بر روی بررسی یک پوند دیجیتالی بالقوه تمرکز دارند، دعوت کرد. بر اساس این پست، رئیس CBDC “جهت استراتژیک” تلاش های وزارت خزانه داری برای توسعه ارز دیجیتال در راستای دستور کار دولت و تجزیه و تحلیل مسائل سیاسی بالقوه برای قانون گذاران را تعیین خواهد کرد.

در آگهی استخدامی آمده است: «خزانه داری و بانک انگلستان از طریق گروه ویژه CBDC برای بررسی پرونده پوند دیجیتال با یکدیگر همکاری می کنند. خزانه داری و بانک انگلستان متعهد شده اند که مشاوره های مشترکی در مورد استرلینگ دیجیتال بالقوه داشته باشند و نامزدهای موفق، پس از صدور رایزنی ها، تیم خزانه داری را برای پاسخگویی به مشاوره ها رهبری خواهند کرد. این شامل همکاری با بانک انگلستان برای بررسی آن می شود. “

بسیاری از قانونگذاران و رهبران صنعت بریتانیا دو سنت یا بهتر بگوییم پنس خود را برای معرفی یک CBDC با افزایش فضای دارایی دیجیتال ارائه می‌کنند. خطرات”.

مربوط: قانونگذار بریتانیایی می گوید استیبل کوین دروازه ای به CBDC است، فقط رمزارز می تواند پرداخت ها را مختل کند

بریتانیا دستخوش تغییر بزرگی در رهبری شده است، از انتخاب سه نخست وزیر توسط دولت در عرض چند ماه تا تولد ملکه الیزابت دوم در سپتامبر ۲۰۲۲.

در زمان انتشار، ۱۶ متقاضی برای نقش CBDC وزارت خزانه داری درخواست داده اند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا