🚨 اخبار ارز دیجیتال

ناظر مالی بریتانیا در برابر صنعت کریپتو: “بیایید با هم کار کنیم”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سازمان رفتار مالی در پیشبرد مقررات به دنبال ورودی‌های شرکت‌های ارزهای دیجیتال است.

رگولاتور مالی بریتانیا، اداره رفتار مالی (FCA)، می‌خواهد با شرکت‌های رمزنگاری برای توسعه یک چارچوب نظارتی برای صنعت همکاری کند.

در ۲۵ آوریل، سارا پریچارد، مدیر اجرایی FCA در کنفرانس هفته سیتی در لندن سخنرانی کرد و بر لزوم همکاری در مورد مقررات ارزهای دیجیتال تاکید کرد.

او گفت: «ما به دنبال ورودی این صنعت هستیم تا رژیم نظارتی آینده کریپتو را درست کنیم.

بیایید با هم کار کنیم تا قوانین و مقرراتی را شکل دهیم که به نفع بازارها، مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها باشد، زیرا ارزهای دیجیتال از جایگاه اصلی به جریان اصلی می‌روند.»

او رمزارز را «نماد قدیمی شورش جایگزین» خواند، اما اذعان کرد که «شیوع‌تر» است.

او افزود: «تعهد اولیه مؤثر از مقرراتی پشتیبانی می‌کند که به نفع همه است و به کسب‌وکارها کمک می‌کند در زمان اجرایی شدن مقررات آماده شوند».

پریچارد به هشداری اشاره کرد که FCA یک هفته قبل از سقوط FTX در اوایل نوامبر به سرمایه گذاران کریپتو صادر کرد، اما افزود که ما همیشه پذیرای نوآوری بوده ایم.

دارایی های رمزنگاری و بلاک چین فرصت هایی را برای خدمات و محصولات مالی کارآمدتر و خلاقانه تر ارائه می دهد.

این حرکت در تضاد کامل با رویکرد ایالات متحده در سراسر حوض است. اهالی صنعت کریپتو ایالات متحده می‌گویند که تنظیم‌کننده‌های مالی محلی به جای همکاری با رهبران صنعت برای ایجاد مقررات معنادار، تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا با اقدامات اجرایی، بخش کریپتو را از بین ببرند.

پریچارد خاطرنشان کرد که مسئولیت های FCA محدود به حصول اطمینان از اینکه شرکت های ارزهای دیجیتال فعال در بریتانیا از قوانین ضد پولشویی (AML) و ضد تروریسم پیروی می کنند.

او افزود: «تنها زمانی که دولت‌ها قوانینی را وضع کنند، قدرت بیشتری برای تنظیم ارزهای دیجیتال خواهند داشت».

مربوط: FCA بریتانیا اشاره می کند که چرا تنها ۱۵٪ از شرکت های رمزنگاری با مقررات موافقت کرده اند.

به گفته پریچارد، FCA از شرکت‌های ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند و ۴۱ شرکت در همه اندازه‌ها را به ثبت رسانده است، اما تقریباً سه چهارم از کل ثبت‌های ۱۹۵ شرکت‌های خارجی یا رد شده‌اند یا در بریتانیا رد شده‌اند. من مجوزم را پس گرفتم. کاربرد.

پریچارد همچنین گفت که «تغییرات ملموس» در قالب قوانینی در مورد ارتقای ارزهای دیجیتال و ترویج سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز رخ خواهد داد. مقررات فعلی تبلیغات، مجازات های شدیدی را برای مشاغل متخلف اعمال می کند.

او گفت: “این موضوع زمانی به وظایف ما وارد می شود که دولت قوانینی را تصویب کند و به مشاغل چهار ماه فرصت داده شود تا تغییرات را اجرا کنند.” قوانین پس از تشکیل قانون منتشر می شود.»

پریچارد گفت که FCA از نزدیک با دولت ها در مورد پیشنهادهایی برای تنظیم استیبل کوین ها همکاری می کند.

در اوایل ماه مارس، مقامات FCA به دولت گفتند که مقررات ارزهای دیجیتال اجتناب‌ناپذیر است

مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روان هادلر تأثیر بگذاردنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا