اخبار ارز دیجیتال

دیده بان مالی بریتانیا ممکن است تا ژانویه ۲۰۲۴ به شرکت های ارزهای دیجیتال مهلت دهد تا از بازاریابی پیروی کنند.

شرکت‌هایی که خدمات ارزهای دیجیتال را به ساکنان بریتانیا ارائه می‌کنند، ۸ اکتبر را به عنوان آخرین مهلت اجرای کمپین‌های بازاریابی «روشن، منصفانه و غیر گمراه‌کننده» تعیین کرده‌اند، اگرچه برخی تا ۸ ژانویه فرصت دارند. ممکن است مهلتی تعیین شده باشد.

اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) مجدداً هشدار خود را به همه شرکت‌های ارز دیجیتال بازاریابی به کاربران این کشور برای پیروی از قوانینی که در اکتبر ۲۰۲۳ لازم‌الاجرا می‌شوند، تکرار کرده است، اما شرکت‌ها گفته‌اند که اجازه «تغییرات خاص» را ندارند. ممکن است اجرای اقدامات به زمان بیشتری نیاز داشته باشد.»

در اطلاعیه ۷ سپتامبر، FCA اعلام کرد که شرکت‌های رمزنگاری فعال در بریتانیا می‌توانند تا ۸ ژانویه ۲۰۲۴ به مسائل فنی مرتبط با رژیم تسهیل مالی رسیدگی کنند، مشروط به تایید. ناظران مالی در ماه ژوئن قوانینی را با هدف محدود کردن بازاریابی تهاجمی توسط شرکت‌های ارزهای دیجیتال منتشر کردند و تهدید کردند که اگر شرکت‌ها تبلیغات «روشن، منصفانه و غیر گمراه‌کننده» ارائه نکنند، متهم به اتهامات کیفری خواهند شد. او گفت که این احتمال وجود دارد که

Lucy Castledyne، مدیر سرمایه گذاری مصرف کننده FCA، گفت: «شرکت های ارزهای دیجیتال باید برای مصرف کنندگان بریتانیایی به شیوه ای شفاف، منصفانه و صادقانه بازاریابی کنند. “ما باید هشدارهای خطر را ارائه دهیم که مردم بتوانند آن را درک کنند. به عنوان تنظیم کننده های متناسب، به متقاضیان زمان بیشتری می دهیم تا با اصلاحات دیگری که نیاز به تغییر فناوری و کسب و کار دارند، ادامه دهند.”

به گفته سازمان دیده‌بان مالی، تبلیغاتی که تحت رژیم انطباق قرار می‌گیرند شامل «وب‌سایت‌ها، برنامه‌های تلفن همراه، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات آنلاین» است که «ممکن است بر بریتانیا تأثیر بگذارد». FCA نشان داده است که ممکن است “اقدامات شدید” علیه شرکت ها انجام دهد، از جمله افزودن نام آنها به لیست هشدار و ملزم به حذف حساب های رسانه های اجتماعی و وب سایت های خود.

مربوط: قوانین سفر بریتانیا به اجرا گذاشته می شود و به طور بالقوه نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال را متوقف می کند

بر اساس نامه ۷ سپتامبر، تغییرات در مقررات اجرایی به این دلیل است که شرکت‌های ارزهای دیجیتال به اندازه کافی «چگونگی اعمال برخی مقررات را در مورد خدمات دارایی‌های رمزنگاری که ارائه می‌کنند به اندازه کافی در نظر نگرفته‌اند»؛ این تغییرات در پاسخ به این موضوع ایجاد شده است. تغییرات قابل توجهی برای رعایت مورد نیاز است. فقط شرکت های تایید شده تا ۸ ژانویه مهلت دارند، در حالی که سایر شرکت ها تا ۸ اکتبر مهلت دارند.

ما متوجه چالش هایی هستیم که شرکت ها در آماده شدن برای طرح تسهیل مالی با آن مواجه هستند.

علاوه بر پیروی از رژیم بازاریابی FCA، شرکت‌ها همچنین باید در رگولاتور ثبت نام کنند تا «فعالیت‌های دارایی‌های رمزنگاری‌شده» را در بریتانیا انجام دهند. در زمان انتشار، FCA 42 شرکت ارز مجازی ثبت شده را مطابق با الزامات خود فهرست کرده بود.

مجله: میلیاردها دلار برای بازاریابی ارزهای دیجیتال برای طرفداران ورزش هزینه می شود، اما آیا ارزش آن را دارد؟نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا