اخبار ارز دیجیتال

ناظر مالی بریتانیا اعلام کرد که جعبه شنی دیجیتال دائمی در ماه آگوست شروع به کار خواهد کرد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته FCA، سندباکس برای ارائه دهندگان داده، از جمله شرکت ها، استارت آپ ها، بانکداری، سرمایه گذاری، وام دهی و شرکت های پرداخت باز خواهد بود.

اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) از راه اندازی جعبه شنی دیجیتال با هدف حمایت از شرکت های فناوری در مراحل اولیه توسعه محصول خبر داد.

در اطلاعیه ای در 20 ژوئیه، FCA اعلام کرد که سندباکس دیجیتال از 1 آگوست به طور دائم در دسترس خواهد بود. ناظر مالی دو برنامه آزمایشی این ابتکار را اجرا خواهد کرد که در اختیار شرکت های بانکی، سرمایه گذاری، وام دهی و پرداخت، استارت آپ ها و ارائه دهندگان داده خواهد بود.

Sandbox ها به پروژه ها اجازه می دهند در یک محیط آزمایشی اجرا شوند و محصولات و خدمات را با عوارض جانبی ناخواسته کمی که بر دنیای واقعی تأثیر می گذارد، ارزیابی کنند. به گفته FCA، Digital Sandbox با هدف حمایت از تلاش های شرکت های نوآور برای عرضه محصولات و خدمات جدید، حمایت از رشد اقتصادی و رقابت بین المللی است.

مربوط: دولت بریتانیا درخواست قانونگذاران برای رفتار با ارزهای دیجیتال مانند قمار را رد کرد

وزارت اقتصاد و دارایی بریتانیا یک «جعبه زیرساختی بازار مالی» برای آوریل 2022، در کنار طرح‌هایی برای چارچوب نظارتی برای استیبل کوین‌های پرداخت پیشنهاد کرده است. وزارت خزانه داری همچنین در ماه ژوئیه مذاکراتی را در مورد سندباکس دیجیتالی اوراق بهادار که می تواند شامل ارزهای دیجیتال باشد، آغاز کرد.

در 3 جولای، کمیسیون اروپا اعلام کرد که 20 پروژه برای سندباکس نظارتی اتحادیه اروپا انتخاب شده است. شرکت‌هایی که واجد شرایط شرکت در این طرح بودند شامل شرکت‌هایی در بازارهای مالی و سرمایه، ارتباطات و فناوری اطلاعات و تجارت بین‌المللی بودند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا