اخبار ارز دیجیتال

FCA بریتانیا “اخطار نهایی” را به شرکت های ارز مجازی ثبت نشده در مورد رعایت رژیم تبلیغاتی صادر می کند

رگولاتورهای مالی در نامه ای شدیداً نارضایتی خود را از عدم مشارکت شرکت های رمزنگاری ابراز کردند.

رگولاتور بازارهای مالی بریتانیا، سازمان رفتار مالی (FCA)، بار دیگر نگرانی خود را در مورد عدم تعامل از سوی شرکت‌های رمزنگاری، که به زودی مشمول قوانین بازاریابی جدید خواهند شد، ابراز کرده است. هشدار داد که تخلفات ممکن است عواقب جدی داشته باشد.

در نامه‌ای به تاریخ 21 سپتامبر، FCA اعلام کرد که آخرین اخطار را به شرکت‌هایی که دارایی‌های کریپتو به مشتریان بریتانیا می‌فروشند، صادر می‌کند. این نامه چهار صفحه‌ای ابتدا تلاش‌های آژانس برای ارتباط با شرکت‌های رمزنگاری و کمک به آنها را در پیروی از قوانین اعلام شده در 8 ژوئن مستند می‌کند.

مطالب مرتبط: مجلس اعیان بریتانیا لایحه توقیف ارزهای رمزنگاری شده سرقت شده را تصویب کرد

FCA مهلت انطباق 8 اکتبر خود را تا 8 ژانویه 2024 تمدید کرده است “برای معرفی ویژگی هایی که نیاز به توسعه فنی بیشتری دارند” و حتی تا آنجا پیش رفته است که یادداشت طولانی در مورد بهترین عملکرد منتشر کرده است. با این حال، «بسیاری از شرکت‌های دارایی رمزنگاری ثبت‌نشده خارج از کشور… […] در این نامه آمده است: «علی‌رغم تمام تلاش‌هایمان، ما از تعامل با FCA خودداری کرده‌ایم. به عنوان مدرک، در نامه اشاره شده است که تنها 24 شرکت از این قبیل به نظرسنجی ارسال شده به 150 مورد از آنها پاسخ دادند.

شرکت ها باید در تبعیت از رژیم جدید فعال باشند.

هنگامی که این رژیم اجرایی شود، کسب و کارهای ارز مجازی بدون مجوز و ثبت نشده فقط می توانند تبلیغات مالی را که توسط یک شخص مجاز تأیید شده است یا در محدوده استثنائات محدودی از دستور ارتقای مالی قرار می گیرند، به اشتراک بگذارند.

تبلیغ غیرقانونی دارایی های رمزنگاری یک جرم کیفری است. متخلفان در لیست هشدار قرار می گیرند و تبلیغات آنها ممکن است از وب سایت ها، رسانه های اجتماعی و برنامه ها مسدود یا حذف شود. همچنین از این واسطه ها انتظار می رود که رژیم جدید را در راستای مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم و ​​سایر اقدامات مورد توجه قرار دهند.

در ادامه نامه آمده است که FCA می تواند از متخلفان غرامت مالی بخواهد و قرارداد با اتباع بریتانیا غیرقابل اجرا خواهد بود. انتظار می‌رود اشکال دارایی‌های کریپتو که نمی‌توانند الزامات جدید را برآورده کنند، اقداماتی برای جلوگیری از پاسخگویی مصرف‌کنندگان بریتانیایی به تبلیغاتشان انجام دهند.

مجله: بایننس سه استیبل کوین را کنار می‌گذارد، روسیه به پرداخت‌های رمزنگاری فرامرزی می‌اندیشد، بریتانیا مثبت‌اندیشی در حوزه ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد: Hodler’s Digest، 4 تا 10 سپتامبر


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا