اخبار ارز دیجیتال

FCA انگلستان ۲۶ دستگاه خودپرداز رمزنگاری را پس از بررسی سیستماتیک می بندد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

FCA، همراه با سایر آژانس های مجری قانون، از اختیارات خود بر اساس مقررات پولشویی ۲۰۱۷ برای بررسی ۳۶ دستگاه خودپرداز ارزهای دیجیتال استفاده کرد.

اداره رفتار مالی (FCA)، تنظیم کننده مالی بریتانیا، ۲۶ دستگاه از ۳۴ دستگاه خودپرداز ارزهای دیجیتال را که از اوایل سال ۲۰۲۳ بازرسی کرده است، «خرابکاری» کرده است.

در ۱۴ فوریه، FCA به همه اپراتورهای خودپرداز کریپتو در بریتانیا اولتیماتوم داد که یا از مقررات پیروی کنند یا عملیات غیرقانونی خود را کاهش دهند. پس از این هشدار، FCA به همراه سایر آژانس های مجری قانون، از اختیارات خود بر اساس مقررات پولشویی ۲۰۱۷ برای بررسی ۳۶ دستگاه خودپرداز ارزهای دیجیتال استفاده کردند.

استیو اسمارت، مدیر اجرایی قانون و نظارت بر بازار FCA در مخالفت با استفاده از تمام خودپردازهای ارزهای دیجیتال گفت:

اگر از دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال در بریتانیا استفاده می کنید، از دستگاهی استفاده می کنید که غیرقانونی عمل می کند و ممکن است به مجرمان پول بدهد.

اسمارت همچنین تصریح کرد که قربانیان کلاهبرداری با استفاده از ارزهای دیجیتال و دستگاه های خودپرداز بیت کوین (BTC) توسط دولت یا اپراتورهای ماشین “محافظت نمی شوند”. هجده مورد از آنها در ماه مه و ژوئن مورد بازرسی قرار گرفتند، درست زمانی که FCA شروع بازرسی ها را اعلام کرد.

مربوط: دولت بریتانیا لایحه ای را با هدف اعطای اختیار به مقامات برای مصادره ارزهای رمزپایه ارائه می کند

تمام صرافی‌های ارزهای دیجیتال و دستگاه‌های خودپرداز باید در FCA ثبت شده و با مقررات پولشویی بریتانیا مطابقت داشته باشند. در ۸ ژوئیه، اداره پلیس Clive گزارشی را منتشر کرد که در آن جزئیاتی از نحوه تماس یک کلاهبردار ارز دیجیتال که خود را به عنوان یک مأمور اجرای قانون نشان می‌داد، با یک قربانی غیرقانونی و سرقت ۶۰۰۰ دلار در حالی که تهدید به صدور حکم دستگیری می‌کرد، منتشر کرد.

کلاهبرداران از تاکتیک های ترساندن، جعل هویت افسران مجری قانون، برای فریب دادن افراد ناآگاه به انتقال وجوه از طریق دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که سازمان های مجری قانون هرگز با افرادی که درخواست پرداخت از طریق تلفن یا از طریق ارز دیجیتال دارند، تماس نمی گیرند.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کویننویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا