🚨 اخبار ارز دیجیتال

بریتانیا در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ جعبه ایمنی دیجیتال را راه اندازی می کند

سندباکس دیجیتالی اوراق بهادار وزارت خزانه داری، “مجموعه جدیدی از قوانین را معرفی خواهد کرد که چیزهای جدیدی را با اوراق بهادار دیجیتال امکان پذیر می کند.”

بریتانیا قصد دارد تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ دومین سندباکس ارزهای دیجیتال را معرفی کند. تمرکز واضح بر روی اوراق بهادار دیجیتال.

هلن بوید، رئیس بازار سرمایه در اداره رفتار مالی (FCA) در اجلاس دارایی‌های دیجیتال CCData در ۳ اکتبر، گفت که وزارت خزانه داری اعلیحضرت اعلام کرده است که قصد دارد یک جعبه شنی اوراق بهادار دیجیتال راه‌اندازی کند. اگرچه FCA دارای اختیارات قانونی یک تنظیم کننده مالی مستقل است، اما FCA تحت صلاحیت وزارت خزانه داری است.

آقای بوید گفت که سندباکس دیجیتالی بعدی با سندباکس دیجیتالی عملیاتی FCA که در آگوست ۲۰۲۳ راه اندازی شد، متفاوت خواهد بود. هدف Sandbox دیجیتال FCA حمایت از شرکت‌های فناوری در مراحل اولیه توسعه محصول است، در حالی که هدف Sandbox امنیت دیجیتال وزارت خزانه‌داری این است که «امکانات جدید را با اوراق بهادار دیجیتال فعال کند.» مجموعه‌ای از قوانین دارد. همانطور که در اعلامیه رسمی Sandbox اوراق بهادار دیجیتال مشخص شده است، این به شرکت ها این فرصت را می دهد که:

“برای ایجاد زیرساخت بازار مالی با استفاده از فناوری دارایی دیجیتال که می تواند تعدادی از فعالیت های مرتبط با اوراق بهادار دیجیتال را تحت یک چارچوب قانونی و قانونی اصلاح شده موقت انجام دهد.”

بوید همچنین در مورد آینده FCA به عنوان تنظیم کننده اصلی ارزهای دیجیتال در بریتانیا توضیح داد. او توضیح داد که مقامات هنوز منتظر تصمیم خزانه داری در مورد میزان اختیاراتی هستند که باید به FCA داده شود.

مربوط: قوانین سفر بریتانیا به اجرا گذاشته می شود و به طور بالقوه نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال را متوقف می کند

رگولاتورهای بریتانیا اخیراً موضع سختی در مورد صنعت دارایی‌های دیجیتال اتخاذ کرده‌اند، به طوری که خزانه‌داری ممنوعیت کامل تماس سرد سرمایه‌گذاری در کریپتو را در نظر گرفته است و FCA از شرکت‌های رمزنگاری محلی که از قوانین بازاریابی پیروی نمی‌کنند انتقاد کرده است. آخرین هشدار را صادر کرده است.

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا