🚨 اخبار ارز دیجیتال

مقررات سفر انگلستان اعمال می شود، ممکن است برخی از نقل و انتقالات رمزنگاری را به حالت تعلیق درآورد

قانون سفر رمزنگاری که از اول سپتامبر اجرایی شد، با هدف خنثی کردن فعالیت‌های زنجیره‌ای ضد پولشویی و تامین مالی تروریسم است.

کسب‌وکارهای کریپتو در بریتانیا اکنون می‌توانند برای پیروی از مقررات جدید سفر ارزهای دیجیتال که از اول سپتامبر به اجرا گذاشته شده است، برخی از حواله‌های ارزهای دیجیتال را متوقف کنند.

قوانینی که ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های مجازی را هدف قرار می‌دهد، برای اولین بار توسط «مرجع رفتار مالی» در ۱۷ آگوست معرفی شد تا اطمینان حاصل شود VASP‌های مستقر در بریتانیا «اطلاعات را جمع‌آوری، تأیید و به اشتراک می‌گذارند» در مورد نقل و انتقال دارایی‌های کریپتو.

هنگام دریافت پرداخت‌های ورودی از افراد یا مؤسسات در حوزه‌های قضایی خارجی که قوانین سفر را اجرا نکرده‌اند، VASPها باید «ارزیابی مبتنی بر ریسک» را برای «در دسترس قرار دادن دارایی‌های رمزنگاری شده برای ذینفعان» انجام دهند.

همین قوانین برای بریتانیایی هایی که به دنبال ارسال پول به خارج از بریتانیا هستند، اعمال می شود

قانون سفر در ژوئن ۲۰۱۹ توسط کارگروه اقدام مالی آژانس ملل متحد ایجاد شد. بریتانیا قانونی برای شروع اجرای قانون سفر در جولای ۲۰۲۲ تصویب کرده است.

تلاش‌هایی برای خنثی کردن فعالیت‌های ضد پولشویی (AML) و مبارزه با تامین مالی تروریسم (CTF) که به صورت زنجیره‌ای انجام می‌شوند.

به گزارش Sygna.io، سایر کشورهایی که این قانون سفر را پذیرفته اند عبارتند از: ایالات متحده، آلمان، ژاپن، سنگاپور، سوئیس، کانادا، آفریقای جنوبی، هلند و استونی.

موارد مرتبط: تبلیغات کریپتو با قوانین سخت گیرانه تری روبرو می شود، FCA بریتانیا جوایز ارجاع را ممنوع می کند

در ۲۳ ژوئن، FATF کشورهای عضو را به عدم اجرای کامل این قانون متهم کرد، پس از بررسی‌هایی که نشان داد بیش از نیمی از آنها اقدامی برای اجرای آن انجام نداده‌اند.

مطالعه مارس ۲۰۲۲ توسط FATF نشان داد که تنها ۲۹ حوزه قضایی از ۹۸ حوزه قضایی در آن زمان شرایط لازم برای بخشی از قوانین سفر را داشتند و تنها تعداد کمی از این حوزه های قضایی شروع به اجرای آنها کرده اند.

در آوریل ۲۰۲۲، ایان اندروز، مدیر ارشد بازاریابی پلتفرم پزشکی قانونی بلاک چین Chanarisis، گفت که هماهنگی تبادل اطلاعات فرامرزی بین VASP ها «حداقل در ابتدا مشکلی بسیار دشوار برای حل خواهد بود.» او توضیح داد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا