اخبار ارز دیجیتال

لایحه کریپتو بریتانیا به مرحله نهایی می رسد و در مسیر تصویب است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این لایحه اکنون در انتظار تصویب سلطنتی بر روی میز پادشاه چارلز است، مرحله نهایی لازم برای تبدیل شدن یک قانون پارلمان به قانون.

لایحه ای برای اعمال همان قوانینی که در مورد دارایی های سنتی در مورد ارزهای دیجیتال اعمال می شود، در 29 ژوئن به مرحله نهایی جلب رضایت سلطنتی پادشاه چارلز رسیده است، مرحله نهایی لازم برای تصویب به یک لایحه پارلمانی.

لایحه خدمات مالی و بازارها که در 19 ژوئن توسط مجلس اعیان تصویب شد، از ژوئیه 2022 در پارلمان بریتانیا در دست بررسی است و شفافیت حقوقی بیشتری را ارائه می دهد و پذیرش ارزهای دیجیتال در این کشور را تسهیل می کند. انتظار می رود که

قانون جدید به خزانه‌داری، اداره رفتار مالی (FCA)، بانک انگلستان و تنظیم‌کننده‌های سیستم‌های پرداخت اختیاراتی می‌دهد تا مقرراتی را در مورد کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال معرفی و اجرا کنند.

مرتبط: گروه بورس لندن ممکن است خدمات تسویه حساب مشتقات BTC را در سه ماهه چهارم ارائه دهد.

این قانون نقطه عطف مهمی برای جامعه محلی ارزهای دیجیتال است. اندرو گریفیث، وزیر خزانه‌داری بریتانیا در امور اقتصادی در مصاحبه‌ای اخیر گفت که بریتانیا می‌خواهد مزایایی را که بلاک چین برای بخش خصوصی و اقتصاد به ارمغان می‌آورد به حداکثر برساند و اظهار داشت که چشم‌انداز بلندمدت این است که «شرکت‌ها را تشویق به اجرای مقررات ارزهای دیجیتال مناسب کند. در زیر، بیشتر فرصت ها از دارایی های رمزنگاری شده است.

این لایحه می‌تواند به عنوان یک کاتالیزور برای جذب شرکت‌های ارزهای دیجیتال بیشتر به بریتانیا عمل کند، زیرا محیط نظارتی همچنان در سراسر جهان سخت‌تر می‌شود. شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (A16z) اخیراً اولین سرمایه گذاری جدید خود را در خارج از ایالات متحده در لندن پس از “گفتگوی سازنده” با نخست وزیر بریتانیا و “ماه ها گفتگوی سازنده” با سیاست گذاران و FCA اعلام کرد. افتتاح دفتری را اعلام کرد. کریس دیکسون، موسس و شریک مدیریت ارز دیجیتال A16z، «محیط تجاری قابل پیش بینی» را به عنوان یکی از عوامل اصلی تصمیم گیری برای گسترش در خارج از کشور ذکر کرد.

مجله: سازمان‌های مجری ایالات متحده سرکوب جنایات مرتبط با ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کنند.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا