🚨 اخبار ارز دیجیتال

نماینده پارلمان بریتانیا خواستار اقدام علیه دزدی دریایی NFT، ارز مجازی Fan Token است

یک کمیته پارلمانی بریتانیا خواستار سرکوب توکن‌های طرفداران ورزش شده است و به دولت توصیه می‌کند برای پلتفرم‌های NFT کد رفتاری صادر کند.

یک کمیته پارلمانی فراحزبی از دولت بریتانیا خواسته است که از سازندگان در برابر نقض حق نسخه‌برداری مرتبط با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) محافظت کند و به آسیب‌های احتمالی سازمان‌های ورزشی که دارایی‌های دیجیتالی منتشر می‌کنند، رسیدگی کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی در ۱۱ اکتبر، اعضای کمیته فرهنگ، رسانه و ورزش گفتند که “مهم ترین مسئله” سهولت و سرعت ساخت NFT ها در مقایسه با روند کندتر ضرب برای NFT است. او هشدار داد که این موضوع باعث می شود. خطری برای حقوق مالکیت معنوی هنرمندان تلاش هنرمندان برای احقاق حقوق خود

دیم کارولین دیننایج، رئیس کمیته، گفت: “هنرمندان در معرض خطر افشای و ارتقای کار سخت خود بدون اجازه آنها هستند، در حالی که تبلیغات فریبنده و گمراه کننده یک خطر ذاتی است.” کسب و کار.”

در یک گزارش همراه، کمیسیون بیان می‌کند که بازارهای NFT از سازندگان، مصرف‌کنندگان و فروشندگان در برابر مطالب بالقوه متخلف و کلاهبردار با معرفی کد رفتاری برای محافظت از آنها در برابر مواد بالقوه متخلف و تقلبی فروخته شده در بازارهای NFT محافظت می‌کنند. توصیه می‌کند دولت‌ها با آنها همکاری کنند. بازارهای NFT برای رسیدگی به تخلفات NFT.

این کمیسیون همچنین نسبت به آسیب‌های احتمالی لیگ‌های ورزشی و تیم‌های ایجاد ارزهای مجازی برای ارائه به هواداران هشدار داد و خواستار ممنوعیت این گونه دارایی‌های دیجیتال شد.

این به دنبال آن است که تعدادی از سازمان‌های فوتبال مستقر در بریتانیا، از جمله منچسترسیتی و تاتنهام هاتسپور، «توکن‌های هوادار» را برای پیروان و اعضای باشگاه خود منتشر کردند. کمیسیون استدلال می کند که خرید چنین توکن هایی قرار است حقوق و مزایای انحصاری را فراهم کند، اما در واقعیت اغلب اینطور نیست.

ما همچنین نگران این هستیم که باشگاه‌ها با وجود نوسانات قیمت و رزرو در میان گروه‌های هوادار، فان توکن‌ها را به‌عنوان شکل مناسبی از تعامل هواداران در آینده ارائه دهند.

مربوط: باشگاه بارسلونا ۱۳۲ میلیون دلار سرمایه گذاری در بلاک چین و سرمایه گذاری NFT تضمین می کند

این کمیسیون استدلال کرد که نوسانات این توکن ها می تواند به طرفدارانی که از ماهیت “ذاتاً مخاطره آمیز” دارایی ها آگاه نیستند، آسیب مالی وارد کند.

در دنیای ورزش، باشگاه‌ها طرح‌های دارایی‌های کریپتو ناپایدار را برای استخراج وجوه اضافی از حامیان وفادار خود ترویج می‌کنند، که اغلب وعده امتیازات و امتیازاتی را می‌دهند که هرگز محقق نمی‌شوند.»

این کمیته به این نتیجه رسید که “استفاده از نشانه های هوادار باید به صراحت هنگام اندازه گیری مشارکت هواداران در ورزش، از جمله در مقررات فوتبال آینده، حذف شود.”

گیمر Web3: Minecraft، Bitcoin P2E، iPhone 15، بازی‌های ارز مجازی، Formula E ممنوع شد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا