اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم آفست کربن بلاک چین ۴۵ میلیون دلار سرمایه اولیه را افزایش می دهد

Carbonplace می گوید از این بودجه برای گسترش خدمات خود و تبدیل شدن به “سوئیفت بازار کربن” استفاده خواهد کرد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی که در ۸ فوریه منتشر شد، Carbonplace، یک شبکه تجارت اعتبار کربن بلاک چین، ۴۵ میلیون دلار را در دورهای سرمایه گذاری از ۹ بانک موسس، با مجموع ۹ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت، تضمین کرده است. این بانک ها BBVA، BNP Paribas، CIBC، Itau Unibanco، National Australia Bank، NatWest، Standard Chartered، SMBC و UBS هستند. فین تک مستقر در لندن همچنین اعلام کرد که به یک سازمان مستقل تبدیل خواهد شد که توسط مدیرعامل جدید اسکات ایتون رهبری می شود.

همانطور که Carbonplace گفت، این شرکت از این سرمایه گذاری برای تقویت پلت فرم و نیروی کار خود، گسترش خدمات خود به پایگاه مشتریان بزرگتر موسسات مالی و سایر بازارهای کربن مانند ثبت و بورس در سراسر جهان استفاده خواهد کرد. به شما امکان می دهد مشارکت با بازیکنان را کشف کنید. Carbonplace “SWIFT” نامیده می شود. [Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications] این به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا داده های کربن را در زمان واقعی به اشتراک بگذارند و از تسویه حساب تجاری ایمن و قابل ردیابی اطمینان حاصل کنند.

رابرت بیگبی، مدیر عامل شرکت NatWest Markets، با اشاره به داده‌های McKinsey که نشان می‌دهد «تقاضای جهانی برای اعتبارات کربن داوطلبانه احتمالاً طی چند سال آینده ۱۵ برابر خواهد شد، در مورد این توسعه اظهار نظر کرد». او گفت که Carbonplace به طور منحصر به فردی برای پاسخگویی به این تقاضا با ارائه فناوری مقیاس پذیر به شرکت های سبز موقعیت دارد.

این سرویس قرار است اواخر امسال راه اندازی شود، اما Carbonplace در حال حاضر قراردادهایی را با شرکت هایی مانند Visa و Climate Impact X انجام داده است. مالکیت خود را به بازار ثابت کنید، خطر شمارش مضاعف را کاهش دهید و گزارش دهی را ساده کنید. ”

پیش بینی بازار جهانی کربن آفست | منبع: BBVA، Bloomberg NEF

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا