🚨 اخبار ارز دیجیتال

نمایندگان مجلس می گویند که لایحه ایمنی آنلاین بریتانیا باید برای Metaverse اعمال شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چند تن از اعضای مجلس اعیان در لایحه‌ای با هدف تنظیم «هر چیزی که با استفاده از خدمات اینترنتی منتقل می‌شود» نگرانی خود را درباره فعالیت‌های آنلاین کودکان ابراز کردند.

اعضای مجلس اعیان گفتند، قوانینی که با هدف تنظیم برخی خدمات اینترنتی در بریتانیا انجام می‌شوند، باید فعالیت در متاورس را هدف قرار دهند.

در پارلمان بریتانیا در ۱۲ ژوئیه، سناتورها بحث کردند که آیا لایحه ایمنی آنلاین “محتوای مضر خاصی” را که کاربران ممکن است در محیط های مجازی مانند Metaverse با آن مواجه شوند را پوشش دهد یا خیر. به گفته بارونس فینلی از Llandaff، بسیاری از قانونگذاران در نظر گرفته اند که چگونه مقررات می تواند به “چیزهای وحشتناکی” که کودکان در فضای مجازی با آنها روبرو می شوند رسیدگی کند.

بارون کلمنت جونز می‌گوید: «متافوره نباید فراتر از لایحه باشد، و همچنین نباید محیطی که توسط این لایحه ایجاد می‌شود». “اگر چنین محیط های ارائه دهنده ای را در محدوده خود قرار ندهیم، کودکان و بزرگسالان آسیب پذیر در محل کار شکست می خورند و افسرده می شوند.”

در مرکز بحث بسیاری از اعضای پارلمان بریتانیا، لایحه‌ای بود که در مورد «هر چیزی که با استفاده از خدمات اینترنتی منتقل می‌شود» اعمال می‌شود. لرد پارکینسون از خلیج ویتلی پیشنهاد کرد که این محدوده می تواند شامل اشیاء مجازی و آواتارها و همچنین متن و تصاویر ارائه شده توسط سایر کاربران باشد.

مربوط: برترین سرمایه‌گذاری‌های Metaverse در املاک و مستغلات با ضررهای هنگفت: گزارش

قوانین نظارت دولتی و حفاظت از فعالیت های آنلاین از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و با افزایش شیوع، اکثر آنها همچنان پابرجا هستند. در ایالات متحده، گروه‌های مدافع از متا می‌خواهند که به افراد زیر سن قانونی اجازه استفاده از پلتفرم Metaverse آن، Horizon Worlds را ندهد، به این دلیل که خطرات آزار و اذیت و از دست دادن حریم خصوصی وجود دارد.

لایحه ایمنی آنلاین بریتانیا قرار است در ۱۷ ژوئیه در مجلس اعیان بررسی شود. این لایحه در نهایت اصلاح شد و قبل از امضای آن باید در مجلس سوم به مرحله بازخوانی برسد.

مجله: چگونه می توان “رویای متاورس” را در سال ۲۰۲۳ احیا کردنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا