اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور بانکی بریتانیا صدور کریپتو را پیشنهاد می کند، قوانین را پس از نهایی شدن بازل 3 حفظ می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رگولاتور محتاطانه بانک انگلستان بر اساس لایحه خدمات مالی و بازارها که در حال حاضر در پارلمان ارائه شده است، رشد اقتصادی جهانی را ارتقا خواهد داد.

ویکی ساپورتا، مدیر اجرایی بخش سیاست احتیاطی بانک انگلستان (BOE) در 27 فوریه گفت که سازمان نظارتی احتیاطی (PRA)، تنظیم‌کننده بانکی بریتانیا، قوانینی را برای صدور و نگهداری دارایی‌های دیجیتال پیشنهاد خواهد کرد. سخنرانی در این قوانین قوانین بازل III و لایحه خدمات مالی و بازارها (FSM) را در نظر می گیرد که در حال حاضر در کنگره در حال بررسی است.

لایحه FSM که در ماه ژانویه برای دومین بار در سنا مورد بازخوانی قرار گرفت، به PRA یک هدف ثانویه جدید برای ارتقای رشد اقتصادی بین‌المللی بریتانیا می‌دهد. به همین منظور، آقای ساپورتا گفت: “قانون گذاری PRA می تواند سه کار را انجام دهد: قدرت بریتانیا را به عنوان یک مرکز مالی جهانی تقویت می کند، و بریتانیا را به عنوان مکانی برای تجارت تقویت می کند. همه چیز در مورد حفظ اعتماد و انطباق مقررات با قوانین است. وضعیت در بریتانیا.” او افزود:

ما همچنین قوانینی را برای صدور و نگهداری دارایی های دیجیتال پیشنهاد خواهیم کرد.

ساپورتا گفت که BOE و PRA با شش آژانس دیگر برای ایجاد یک “شبکه نظارتی که برنامه های ما را در یک مکان جمع می کند” کار می کنند. چارچوب جدید جایگزین «دخمه پرپیچ و خم» مقررات در حال حاضر در حال اجرا خواهد شد که بسیاری از آنها مقررات اتحادیه اروپا (EU) هستند. بریتانیا در سال 2020 اتحادیه اروپا را ترک خواهد کرد.

مرتبط: بانک دیجیتال Revolut برای مشتریان بریتانیا و EEA راه اندازی می کند Crypto Staking: گزارش

ساپورتا گفت که PRA درباره اجرای استانداردهای بازل 3.1 پس از نهایی شدن آنها بحث خواهد کرد. این استانداردها بانک‌ها را ملزم می‌کنند که قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال را به 1% از سرمایه خود محدود کنند و حق بیمه 1250% را اعمال کنند. اتحادیه اروپا نیز در حال بررسی قوانین مشابه است. ساپورتا گفت:

من همچنین معتقدم که معمولاً برای شرکت‌هایی که در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کنند به جای متحمل شدن هزینه‌های انطباق با استانداردهای محلی، پیروی از یک دستورالعمل جهانی آسان‌تر است.»

علاوه بر این، FSM مقررات فعلی BOE در مورد سیستم‌های پرداخت و پول الکترونیکی را به استیبل کوین‌ها گسترش می‌دهد و در نتیجه مشاوره‌ها، PRA بیان کرد که «استاندارد جدید برای نهادهای تحت نظارت PRA با مقررات سایر بخش‌ها سازگار خواهد بود. این کاری خواهد بود که انجام شده است.»نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا