🚨 اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده امارات متحده عربی تصمیمات تجاری بلاک چین را اتخاذ می کند

لیندا فیتز آلن، مدیرعامل این شرکت در جریان معرفی فناوری بلاک چین به دادگاه‌های تجاری گفت: دادگاه‌های ADGM با هدف «تغییر اساسی ارائه خدمات قضایی» هستند.

مقام قضایی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) که توسط قانون فدرال تأسیس شده است، فناوری بلاک چین را برای صرفه جویی در زمان و هزینه های مرتبط با اجرای احکام تجاری اتخاذ کرده است.

دادگاه ADGM، آژانسی که از تنظیم کننده مالی بازارهای جهانی ابوظبی (ADGM) پشتیبانی می کند، فناوری بلاک چین را برای صرفه جویی در زمان قابل توجه طرفین در فرآیند قضایی پیاده سازی کرده است. قضاوت های تجاری شامل ارزیابی ریسک های مالی مختلف و پرداختن به مسائل تجاری در تجارت است.

دیجیتالی شدن با فناوری بلاک چین به دادگاه ها و طرفین امکان دسترسی فوری به قضاوت های تجاری را می دهد. هدف آن تسهیل روند قضایی تجارت و بازرگانی بین المللی است.

لیندا فیتز آلن، مدیر ثبت و مدیر عامل دادگاه های ADGM، تحولات جدید را توضیح داد و تأکید کرد که تمرکز اصلی دادگاه های ADGM استفاده از فناوری برای تغییر خدمات قضایی است. فیتزآلان توضیح داد: «اکنون تمرکز ما بر روی اجرا برای پاسخگویی به نیازهای مبرم جامعه تجاری بین‌المللی و ایجاد تغییرات پایدار در بخش عدالت است.» مدیرعامل دادگاه‌های ADGM همچنین خاطرنشان کرد که پیاده‌سازی بلاک چین در دادگاه‌های تجاری باعث افزایش شهرت سازمان به عنوان یک دادگاه می‌شود. رهبر دیجیتالی کردن عدالت

دادگاه های ADGM نهادهای مستقلی هستند که مسئول رسیدگی به دعاوی مدنی و تجاری هستند. این سازمان از ADGM، یک تنظیم کننده مالی که در پایتخت، ابوظبی فعالیت می کند، پشتیبانی می کند.

مربوط: گزارش: اکوسیستم Web3 امارات متحده عربی شامل حدود ۱.۵ هزار سازمان فعال است

در همین حال، یک انجمن جدید بلاک چین و رمزنگاری با هدف توسعه بلاک چین و اکوسیستم های رمزنگاری در خاورمیانه، شمال آفریقا و آسیا در منطقه آزاد اقتصادی ADGM راه اندازی شده است. این انجمن غیرانتفاعی که انجمن رمزنگاری و بلاک چین خاورمیانه، آفریقا و آسیا (MEAACBA) نام دارد به پیشبرد راه حل های نظارتی، ایجاد فرصت های تجاری بیشتر و سرمایه گذاری در آموزش کمک می کند.

گزارش Chainalysis در ۵ اکتبر، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) را به عنوان یکی از سریع‌ترین بازارهای ارزهای دیجیتال در حال رشد در جهان معرفی کرد. بر اساس این گزارش، در ۱۲ ماه از جولای ۲۰۲۱ تا ژوئن ۲۰۲۲، کاربران منطقه MENA به ارزش ۵۶۶ میلیارد دلار ارز دیجیتال دریافت کرده اند که در مقایسه با سال ۲۰۲۱ رشد ۴۸ درصدی را نشان می دهد.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا