اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی می‌گوید زیرساخت رمزنگاری امارات متحده عربی نسبت به ایالات متحده «کسب‌وکار دوست‌تر» است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس و برد گارلینگ‌هاوس، مدیرعامل ریپل نیز در اجلاس فین‌تک دبی، احساسات خود را درباره مقررات ایالات متحده ابراز کردند.

در رویداد اخیر دبی Fintech Summit، Sakr Eleikart، یکی از بنیانگذاران شرکت انکوباسیون مخاطره‌آمیز Crypto Oasis، در مورد زیرساخت‌های امارات متحده عربی و اینکه چگونه می‌تواند برای کسب‌وکارهای رمزنگاری «ایده‌آل» باشد، بحث کرد.

الیکات در مصاحبه ای با کوین تلگراف تاکید کرد که چندین فاکتور وجود دارد که شرکت ها باید هنگام بررسی مکان شرکت خود در نظر بگیرند. مدیر اجرایی گفت که این شامل زیرساخت های نظارتی کشور، زیرساخت دیجیتال و توانایی جذب استعدادهای جهانی است. این مقام ادعا می کند که امارات همه این جعبه ها را علامت می زند.

Saqr Ereiqat یکی از بنیانگذاران Crypto Oasis در اجلاس فین تک دبی صحبت می کند

این مقام همچنین امارات و ایالات متحده را از نظر چارچوب های نظارتی مقایسه کرد. الیکات اذعان کرد که امارات متحده عربی و ایالات متحده هر کدام «نقاط قوت و ضعف» خود را در رابطه با ارزهای دیجیتال دارند، اما مدیر اجرایی گفت که امارات متحده عربی رویکرد فعال‌تری برای مقررات ارزهای دیجیتال در پیش گرفته است. او توضیح داد:

چارچوب نظارتی امارات متحده عربی در مقایسه با محیط نظارتی پیچیده و پراکنده در ایالات متحده، ساده‌تر و مناسب‌تر است.

به طور جداگانه، مدیر اجرایی به کوین تلگراف گفت که این منطقه دارای مقدار زیادی سرمایه است که می تواند به شرکت های رمزنگاری برای تامین مالی پروژه های خود کمک کند.

مربوط: بین‌المللی‌سازی کوین‌بیس واکنش جامعه را افزایش می‌دهد: «ارزهای دیجیتال جهانی هستند»

علاوه بر این، مقامات اجرایی دریافتند که در حال حاضر علاقه فزاینده ای به منطقه وجود دارد. به گزارش ایریقات، بر اساس آخرین داده های به دست آمده توسط این شرکت، در حال حاضر بیش از ۱۸۰۰ سازمان Web3 در منطقه وجود دارد که بیش از ۸۰۰۰ نفر در این زمینه مشغول به کار هستند. او اضافه کرد:

“اجلاس فین تک دبی رویداد مهمی بود که ذینفعان صنعت فین تک را گرد هم آورد.” […] مشارکت رهبران و پروژه‌های ارزهای دیجیتال و وب ۳ در این رویداد، شاخص قابل توجهی از افزایش علاقه و پذیرش این فناوری‌ها در منطقه است. ”

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، احساسات مشابهی را در جریان گفتگوی کانونی در رویداد Fintech Summit دبی ابراز کرد. او گفت که ایالات متحده ممکن است از نظر شفافیت مقرراتی “کمی عقب تر” باشد. آرمسترانگ همچنین گفت که این کشور یک مرکز بین المللی بالقوه هیجان انگیز برای کوین بیس است.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در اجلاس فین تک دبی در کنار کانون گفتگو می کند

به غیر از آرمسترانگ، براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل نیز در جریان گفتگو در این مراسم، ناامیدی خود را از مقررات ایالات متحده به اشتراک گذاشت. Garlinghouse گفت که برای دفاع از خود در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ۲۰۰ میلیون دلار هزینه برای این شرکت خواهد داشت.

مجله: Crypto City: راهنمای دبی

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا