اخبار ارز دیجیتال

ایالات متحده قوانین گزارش مالیات کریپتو را به تعویق می اندازد، زیرا هنوز نمی تواند تعریف کند که “کارگزار” چیست

در نوامبر ۲۰۲۱، کنگره قانونی را تصویب کرد که به صدور مقررات جدید رمزنگاری نیاز دارد.

با توجه به تصمیم وزارت خزانه داری ایالات متحده، مجموعه قوانین کلیدی گزارش مالیات ارزهای دیجیتال تا اطلاع ثانوی به تعویق خواهد افتاد. طبق قانون سرمایه گذاری و مشاغل زیرساخت که در نوامبر ۲۰۲۱ تصویب شد، این قانون قرار بود در سال مالیاتی ۲۰۲۳ اعمال شود.

یک قانون جدید، خدمات درآمد داخلی (IRS) را ملزم می‌کند که تعریف استانداردی از آنچه «کارگزار ارزهای رمزنگاری» است، ایجاد کند، و کسب‌وکارهایی که تحت این تعریف قرار می‌گیرند، سود و زیان خود را برای همه مشتریانشان شرح می‌دهند. فرم ۱۰۹۹-B باید صادر شود. از تجارت علاوه بر این، این شرکت ها باید همان اطلاعات را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهند تا بتوانند درآمد مشتریان خود را از تراکنش ها پیگیری کنند.

با این حال، بیش از ۱۲ ماه پس از تصویب لایحه زیرساخت، سازمان امور مالیاتی هنوز تعریفی از «کارگزار ارز دیجیتال» ارائه نکرده است و فرم استانداردی که این شرکت‌ها برای تکمیل گزارش‌های خود استفاده می‌کنند، ایجاد نشده است.

در بیانیه ای در ۲۳ دسامبر، وزارت خزانه داری گفت که قصد دارد به زودی چنین قانونی وضع کند و توضیح داد:

“وزارت خزانه داری (خزانه داری) و IRS مقرراتی را صادر کرده اند که به طور خاص به کاربرد بخش های ۶۰۴۵ و ۶۰۴۵A در دارایی های دیجیتال می پردازد و با ارائه فرم ها و دستورالعمل ها برای گزارش کارگزاری، قانون زیرساخت را ما در نظر داریم بخش ۸۰۶۰۳ را اجرا کنیم. […] پس از بررسی دقیق تمام نظرات عمومی دریافت شده و تمام شهادت در جلسات، قوانین نهایی منتشر خواهد شد. ”

مربوط: سناتور تومی لایحه مقررات استیبل کوین را ارائه می کند

در همین حال، این وزارتخانه اعلام کرد که کارگزاران مجبور نیستند از مقررات مالیاتی جدید کریپتو پیروی کنند و بیان کرد:

«کارگزار ممکن است اطلاعات بیشتری را در مورد دفع دارایی‌های دیجیتال طبق بخش ۶۰۴۵ گزارش یا ارائه کند، اظهارنامه‌های اضافی تحت بخش ۶۰۴۵A صادر کند، یا اظهارنامه‌ای را در رابطه با انتقال دارایی‌های دیجیتال تحت بخش ۶۰۴۵A(d) به IRS ارسال کند. یک قانون نهایی جدید تحت بخش های ۶۰۴۵ و ۶۰۴۵A صادر خواهد شد.

با این حال، مالیات دهندگان (مشتریان) همچنان ملزم به رعایت مقررات مالیاتی رمزنگاری هستند.

مقررات مالیات کریپتو از زمانی که برای اولین بار پیشنهاد شد در صنعت بلاک چین بحث برانگیز بوده است. منتقدان استدلال می‌کنند که تعریف گسترده قانون از «کارگزار» می‌تواند برای حمله به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که احتمالاً از مفاد گزارش‌دهی پیروی نمی‌کنند، استفاده شود.

نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا