اخبار ارز دیجیتال

بریتانیا شامل سرمایه گذاری های رمزنگاری شده تحت معافیت مدیر سرمایه گذاری است

این اقدام باید به سرمایه‌های بریتانیا در تجارت با سرمایه‌گذاران خارجی کمک کند تا دارایی‌های دیجیتال را در پرتفوی خود بپذیرند.

تراکنش‌های «دارایی‌های رمزنگاری مشخص» که پس از سال مالیاتی 2022-2023 انجام شده‌اند، واجد شرایط معافیت مدیر سرمایه‌گذاری بریتانیا هستند. قوانین خاصی در ماه آوریل توسط دولت بریتانیا اعلام شد و اکنون توسط کمیسیونر درآمد و درآمد (HMRC) اجرا می شود.

در 20 دسامبر، HMRC قانونی را اعلام کرد که «دارایی های رمزنگاری شده تعیین شده» را تعریف می کند و آنها را در لیست تراکنش های سرمایه گذاری واجد شرایط برای معافیت مدیر سرمایه گذاری قرار می دهد.

این مقررات که از 1 ژانویه 2023 لازم الاجرا می شود، شامل تعریف روشنی از “دارایی های رمزنگاری شده تعیین شده” نمی شود. با این حال، با استناد به بخش 2 مقررات معاملات سرمایه گذاری (مالیات) 2014، به طور خاص به کلاس “معاملات سرمایه گذاری” اشاره می کند. بنابراین، تراکنش‌های ارائه خدمات در دوره‌هایی که دارایی‌های رمزنگاری شده توسط ساکنان غیر بریتانیا نگهداری می‌شوند، محاسبه نخواهد شد.

معافیت مدیر سرمایه گذاری (IME) به انگلستان به عنوان ابزاری برای تقویت موقعیت این کشور به عنوان یک مرکز مالی خدمت کرده است. این حق را برای سرمایه گذاران غیر مقیم بریتانیا فراهم می کند تا یک مدیر سرمایه گذاری مستقر در بریتانیا را برای انجام معاملات سرمایه گذاری خاصی از طرف آنها بدون قرار گرفتن در محدوده صلاحیت مالیاتی بریتانیا تعیین کنند.

مربوط: انگلستان از طریق اصلاحات خدمات مالی تلاش های رمزنگاری را به پیش می برد

بر این اساس، «دارایی‌های رمزنگاری‌شده تعیین‌شده» معادل سهام و سایر دارایی‌های تحت کنترل صندوق‌های مالی بریتانیا هستند که از طرف سرمایه‌گذاران غیرانگلیسی عمل می‌کنند. چنین اقداماتی در 4 آوریل به عنوان بخشی از استراتژی بخش فین تک دولت معرفی شد. در مقاله مشاوره آمده است:

“این یک رفتار مالیاتی مثبت برای مدیران سرمایه گذاری بریتانیا و سرمایه گذاران غیر مقیم بریتانیا که به دنبال گنجاندن دارایی های رمزنگاری شده در پرتفوی خود هستند، ارائه می دهد.

نشانه هایی از درجه بالایی از تغییر در میان تنظیم کننده های بریتانیا وجود دارد، زیرا تصمیم HMRC منعکس کننده استراتژی بلندمدت دولت قبلی است. اشلی آلدر که کنترل تنظیم کننده اصلی مالی بریتانیا، اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) را بر عهده خواهد گرفت، اخیراً به اعضای وزارت خزانه داری گفت که از تجارت های مرتبط با ارزهای دیجیتال “عمداً اجتناب می شود”.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا