🚨 اخبار ارز دیجیتال

دو مدیر ارشد دیگر Binance.US را در میان اخراج‌ها ترک می‌کنند، اقدام SEC: گزارش

گزارش شده است که رئیس امور حقوقی و مدیر ارشد ریسک Binance.US در حالی که با شکایت SEC روبرو شده است، صرافی را ترک کرده است.

وال استریت ژورنال گزارش داد که دو مدیر ارشد دیگر Binance.US را ترک می کنند، یک روز پس از استعفای برایان شرودر، مدیر عامل شرکت و اخراج یک سوم از کارکنان. Binance.US شعبه آمریکایی یک صرافی بین المللی ارزهای دیجیتال است. گفته می شود کریشنا جوبادی، مدیر حقوقی و سیدنی ماجلیا، افسر ارشد ریسک، در حال ترک این کشور هستند.

جوبادی در ماه مه ۲۰۲۲ از اوبر به شرکت ملحق شد، جایی که او رئیس جهانی انطباق بود. Majalya در دسامبر ۲۰۲۱ پس از خدمت به عنوان مدیر ارشد انطباق اینتل به این شرکت پیوست. او قبل از پیوستن به اینتل، در اوبر نیز کار می کرد.

ژورنال خاطرنشان کرد که جوبادی “یکی از نقاط تماس شرکت با SEC بود.” [United States Securities and Exchange commission]Binance.US با پیگرد قانونی SEC مواجه است.

در ۲۸ اوت، آژانس از مقامات سابق SEC درخواست کرد که اسناد مهر و موم شده این پرونده را در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه کلمبیا ارائه کنند. تفسیر کرد این احتمالاً نشانه ای از تحقیقات جنایی توسط وزارت دادگستری است. بلومبرگ در ماه می گزارش داد که تحقیقات وزارت دادگستری درباره بایننس در حال انجام است.

در ماه ژوئن، SEC، Binance.US، Binance، و مدیر عامل Changpeng Zhao را به شرکت در عملیات اوراق بهادار ثبت نشده و سایر تخلفات متهم کرد. این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی با بانک‌های شریک Binance.US شد و باعث شد که سپرده‌ها و برداشت‌های USD به حالت تعلیق درآید، اما در نهایت در ماه آگوست زمانی که Binance.US با شرکت پرداخت ارز دیجیتال MoonPay شریک شد، این مشکل حل شد.

مرتبط: ریچارد تنگ از بایننس، مقایسه با FTX را رد می کند: “بررسی دقیق استقبال می شود”

Binance.US با تاکتیک‌های قانونی SEC مخالفت می‌کند و درخواست دستور عدم افشای اطلاعات را علیه SEC در ماه آگوست می‌دهد، و در ۱۲ سپتامبر در یک درخواست برای اجبار به پاسخ، می‌گوید که درخواست‌های SEC “غیرمنطقی” و “بی‌رویه سنگین” هستند.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در ماه مارس از بایننس به دلیل نقض قوانین معاملات و مشتقات شکایت کرد. بایننس امسال نیز شاهد خروج و اخراج مدیران بوده است.

کوین تلگراف با Binance.US تماس گرفت اما پاسخی به موقع برای انتشار دریافت نکرد.

مجله: کاربر Multichain Surga Neji، Binance 1000 پرسنل خود را اخراج کرد: آسیا اکسپرس


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا