🚨 اخبار ارز دیجیتال

توییتر با استناد به تلاش‌ها برای «کاهش هرزنامه‌ها» محدودیت‌های روزانه برای DM برای حساب‌های تایید نشده اعمال می‌کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توییتر هنوز میزان محدودیت روزانه DM را فاش نکرده است و این حرکت مورد استقبال کاربران احراز هویت و غیر احراز هویت قرار نگرفته است.

توییتر تغییرات بحث برانگیزتری را ایجاد کرده است، به طوری که پلتفرم رسانه اجتماعی قصد دارد یک محدودیت روزانه پیام مستقیم (DM) را برای کاربران احراز هویت نشده معرفی کند.

پشتیبانی توییتر در توییتی در ۲۱ جولای گفت که این پلتفرم “به زودی تغییراتی را در تلاش های خود برای کاهش هرزنامه پیام های مستقیم اعمال خواهد کرد.”

او گفت: «حساب‌های تأیید نشده به تعداد دی‌ام‌هایی که می‌توانند در روز ارسال کنند محدود خواهند شد.

در حال حاضر مشخص نیست که محدودیت روزانه چقدر خواهد بود، اما نظرات با واکنش نسبتاً منفی روبرو شد و صداهای تایید شده و تایید نشده نظرات خود را در مورد این حرکت بیان کردند.

بالا اظهار نظر پستی از کاربر @FGRAdam در زمان نگارش این مقاله بیش از ۱۰۰۰ لایک دارد که نسبت به تغییرات آینده ابراز تردید می کند.

“تغییراتی مانند این دلیل شروع رقابت برنامه های دیگر است. کاربران را به اصول اولیه محدود نکنید. این هدف توییتر نیست.” “

“به نظر ما، این یک قیف فروش برای احراز هویت و جذب کاربران بیشتر است.” [Twitter] آبی، ضد اسپم نیست. ” اضافه حساب شهروند خبرنگار محبوب @AustimCapital.

چندین کاربر همچنین استدلال کردند که محدود کردن DM برای حساب‌های تأیید نشده احتمالاً فقط به حساب‌های تأیید شده اجازه می‌دهد تا پیام‌های ارسالی را هرزنامه کنند.

برخی دیگر می گویند که این حرکت آنقدر در مورد مبارزه با هرزنامه نیست، بلکه برای تشویق مردم به پرداخت هزینه های احراز هویت برای پوشش هزینه های عملیاتی بالای توییتر است.

حرکت آتی به دنبال تعدادی تغییرات اساسی در پلتفرم معرفی شده تحت مالکیت ایلان ماسک صورت می گیرد.

مربوط: مدیر اجرایی Andreessen Horowitz “مسیر امیدوارکننده” را برای پلتفرم اجتماعی Web3 می بیند – EthCC

در ۱ ژوئیه، توییتر محدودیت‌های نرخ شدیدی را بر تعداد پست‌هایی که کاربران می‌توانند هر روز مشاهده کنند، اعمال کرد تا از حذف داده‌ها و “دستکاری سیستم” جلوگیری کند.

این امر متای مارک زاکربرگ را به راه‌اندازی گزینه‌های جایگزین توییتر سوق داده است: تاپیک اینستاگرام، پس از اینکه در ابتدا تبلیغات زیادی را به خود جلب کرد و تعداد کاربران زیادی را به خود جلب کرد، تصمیم گرفت محدودیت‌های نرخ خود را در ۱۸ جولای معرفی کند.

در ماه آوریل، توییتر همچنین تنظیمات کسب درآمد از محتوا را در پلتفرم خود راه اندازی کرد که به سازندگان اجازه می داد از هر شکلی از پست در سطح جهانی کسب درآمد کنند.

مجله: توکن کردن حقوق موسیقی به عنوان NFT می تواند به تیلور سویفت بعدی کمک کندنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا