اخبار ارز دیجیتال

به نظر می‌رسد توییتر تمام تعاملات با توییت‌های حاوی لینک‌های Substack را مسدود کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جنبش آزادی بیان ایلان ماسک به سرعت بالا می رود زیرا توییتر تعاملات با تعداد بی شماری از وبلاگ های ارزهای دیجیتال، بلاک چین و وب 3 را مسدود می کند.

کاربران توییتر هم در موبایل و هم در وب متوجه شدند که در 7 آوریل قادر به تعامل با توییت های حاوی پیوند به صفحه Substack نیستند.

هنگامی که بسیاری از کاربران سعی می کنند پستی را که حاوی لینک زیر پشته است لایک کنند، ریتوییت کنند یا به آن پاسخ دهند، پیام خطای «برخی از اقدامات این توییت توسط توییتر غیرفعال شده است» را دریافت می کنند. در برخی موارد، کاربران گزارش می‌دهند که به نظر می‌رسد رابط کاربری لایک‌ها و ریتوییت‌ها را ثبت می‌کند، اما پس از بررسی، به نظر نمی‌رسد که تعاملات را شمارش کند یا نمایش دهد.

به نظر می رسد تلاش برای لایک و اشتراک گذاری توییت های زیرمجموعه غیرفعال شده است.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این مشکل یک اشکال است یا یک ویژگی مورد نظر. به نظر می‌رسد که توییتر از ۶ آوریل به کاربران Substack اجازه نمی‌دهد توییت‌ها را در پست‌های خود جاسازی کنند، اما به گفته The Verge، یکی از سخنگویان Substack گفت که این مشکل به تغییرات در API توییتر مربوط می‌شود. شما مشخص نکردید که آیا این همان چیزی است شما در حال فکر کردن هستید یا اگر فکر می کنید ربطی به باگ دارد. با این حال، به نظر می رسد ناتوانی کاربران توییتر در تعامل با توییت های حاوی لینک های Substack تقریباً در همان زمان شروع شده است، که نشان می دهد این دو موضوع به هم مرتبط هستند.

این موضوع با حملات متعدد اخیر علیه توییتر تقویت شده است، از جمله چندین روز که تصویری از Doge به جای لوگوی پرنده توییتر نشان داده شده است، و سازمان رسانه غیرانتفاعی رادیو عمومی ملی (NPR) برچسب “رسانه ملی” دریافت کرده است. یک تغییر غیر قابل توضیح در . .

همچنین لازم به ذکر است که در 5 آوریل Substack “Notes” را معرفی کرد، یک برنامه پست مشابه توییتر که می تواند به عنوان رقیب اپلیکیشن Bird دیده شود.

Substack اغلب به عنوان مکانی برای وبلاگ نویسان در سطح متخصص در نظر گرفته می شود تا افکار خود را با جامعه ای از افراد همفکر به اشتراک بگذارند و به طور نسبتاً گسترده ای توسط جامعه ارزهای دیجیتال استفاده شده است.

Substack خانه بی‌شماری وبلاگ‌های ارزهای دیجیتال، بلاک چین و Web3 با میلیون‌ها خواننده است. همانطور که یکی از کاربران توییتر اشاره کرد، مسدود کردن تعامل با پست‌هایی که آثار این نویسندگان را نشان می‌دهند، می‌تواند تأثیر وحشتناکی بر آزادی بیان داشته باشد.

هنگامی که کوین تلگراف برای اظهار نظر به توییتر رسید، با یک ایموجی مدفوع پاسخ داد. ما برای نظر به Substack رسیدیم، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکردیم.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا