اخبار ارز دیجیتال

با شروع تصاحب ایلان ماسک، برترین‌های توییتر در حال سوختن هستند

طبق گزارش‌ها، بخشی از مجموعه C توییتر توسط مالکان جدید شرکت پاک شد و مدیرعامل، مدیر مالی و مدیر ارشد حقوقی در اولین روز مدیریت ایلان ماسک اخراج شدند.

طبق گزارش ها، ایلان ماسک خرید ۴۴ میلیارد دلاری خود از پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر را در ۲۷ اکتبر تکمیل کرد و کار خود را در این شرکت با تمیز کردن خانه در سطح مدیریت ارشد آغاز کرد.

به گفته منابع متعدد رسانه ای، مدیر عامل پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال، و ویجایا گاد، رئیس بخش حقوقی و سیاست گذاری، با متهم کردن ماسک به گمراه کردن او در مورد تعداد حساب های هرزنامه در این پلتفرم، اخراج شده اند.

منابع رویترز گفتند آگراوال و سیگال در زمان بسته شدن معامله از دفتر مرکزی شرکت اسکورت شدند.

ماسک قبلاً این شرکت را متهم کرده بود که در مورد تعداد اکانت‌های هرزنامه و جعلی «اظهارات نادرست و گمراه‌کننده» ارائه می‌کرد و سعی کرد از معامله خرید توییتر در ماه ژوئیه عقب‌نشینی کند.

با بسته شدن این معامله، ماسک به دنبال تبدیل این پلتفرم به سنگر آزادی بیان، تغییر الگوریتم‌ها برای جلوگیری از بازتاب‌های سیاسی و حذف همه حساب‌های جعلی و هرزنامه است.

ماسک در نامه ای سرگشاده به تبلیغ کنندگان توییتر در ۲۷ اکتبر انگیزه خود را برای خرید توییتر تکرار کرد و گفت: “آینده تمدن داشتن یک میدان شهری دیجیتال مشترک و عاری از دو قطبی شدن سیاسی مهم است.”

او افزود که این پلتفرم را “برای کمک به نژاد بشری که دوستش دارم” خریداری کرده و از تمایل خود برای تبدیل شدن به “محترم ترین پلت فرم تبلیغاتی در جهان” در توییتر نوشت.

مربوط: چگونه توییتر کریپتو تحت رهبری ماسک تغییر خواهد کرد؟

ماسک از “پتانسیل متحرک” این قرارداد طولانی مدت آگاه است، در ۲۶ اکتبر وارد دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو شد و بیوگرافی توییتر خود را به “رئیس” تغییر داد، و توییت کرد: “بگذار غرق شود.” وضعیت تغییر به ” توییت» فیلمبرداری شد.

در ۲۰ اکتبر، واشنگتن پست گزارش داد که ماسک قصد داشت تا ۷۵ درصد از کارکنان توییتر را کاهش دهد، اما چند روز بعد گزارش بلومبرگ اعلام کرد که ماسک در جریان دیدار خود در ۲۶ اکتبر تعلیق شده است. به یکی از کارکنان توییتر گفت که این اظهارات دروغ بودند و او نبود. طرحی برای اخراج همه کارکنان اما آنهایی که در بالای درخت توییتر بودند متوجه چیز دیگری شدند.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا