🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک قصد دارد توییتر را به X تغییر نام دهد، اما توییتر کریپتو ایده دیگری دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از پیشنهادات یکی از بنیانگذاران Axie Infinity این بود که توییتر را حفظ کنید، اما یک کیف پول رمزنگاری به نام X برای خرج کردن و انعام سازندگان داشته باشید.

کاربران توییتر، همراه با جامعه مشتاق ارزهای دیجیتال، ممکن است به زودی نسخه کاملا متفاوتی از این برنامه رسانه اجتماعی را ببینند. به عنوان بخشی از یک تغییر نام تجاری بزرگ، ما لوگوی نمادین پرنده آبی خود را کنار می گذاریم و آن را با “X” جایگزین می کنیم.

اما توییتر Crypto در مورد برخی از تغییرات هیجان‌زده نیست.

در یک سری توییت در ۲۳ جولای، ماسک به تغییر نام پلتفرم به “X” در اوایل دوشنبه اشاره کرد که اولین مرحله از تبدیل نهایی آن به “هر اپلیکیشن” خواهد بود.

طبق توییت‌ها و نظرسنجی‌های مختلف ماسک، تغییر نام تجاری می‌تواند شامل تغییر رنگ‌بندی توییتر به سیاه، حذف لوگوی آبی پرنده توییتر و تغییر نام آن به X باشد.

وب‌سایتی که برای دسترسی به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌شد نیز می‌توانست تغییر کند و ماسک تأیید کرد که X.com، آدرس آنلاین استارت‌آپ خدمات مالی که در سال ۱۹۹۹ تأسیس کرد و به PayPal فروخته شد، اکنون به توییتر هدایت می‌شود.

به گفته Wayback Machine، قبل از این تغییر، x.com یک وب سایت عمدتاً خالی بود که فقط حرف “x” را نمایش می داد. قبل از آن، شما به وب سایت شرکت Boring Musk هدایت شده اید. URL این وب سایت برای مدت طولانی در اوایل دهه ۲۰۰۰ به PayPal اشاره می کرد و همچنین برای دوره ای دیگر به سایت شرکتی eBay اشاره می کرد.

در ماه مارس، ماسک شرکت فناوری X Corp را به عنوان شرکت مادر توییتر تأسیس کرد، تا حدی برای تحقق بخشیدن به چشم انداز خود برای برنامه هایی مانند WeChat.

ارز دیجیتال توییتر از تصمیم تغییر نام تجاری به عنوان “دیوانه کننده” انتقاد کرد

با این حال، بسیاری از کاربران کریپتو توییتر از تغییرات پیشنهادی هیجان زده نیستند. طبق گزارش ماه مارس Hypebeast، توییتر با بیش از ۱ میلیارد توییت ارز دیجیتال بین سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۲، خانه جامعه ارزهای دیجیتال است.

دن هلد، رئیس بازاریابی، Trust Machines گفت او اضافه کرد که توییتر نمادین است و تغییر نام ماسک به X “دیوانه کننده” است.

برخی از شرکت ها در برابر تغییر نام تجاری X مقاومت می کنند. تیفانی فونگ، وبلاگ نویس ارزهای دیجیتال، و پیتر مک کورمک، مجری پادکست، می‌گویند: «ما هنوز آن را توییتر می‌نامیم.

با این حال، برخی از این ایده حمایت کردند و خاطرنشان کردند که برنامه‌های فوق‌العاده چشم‌انداز ماسک از زمان خروج از PayPal بوده است و ماسک در اکتبر به قدرت رسید. توییت این به طور ضمنی نشان داد که خرید او در توییتر همان چیزی بود که به ایجاد X کمک کرد.

دیگران ایده های خود را در مورد اینکه آقای ماسک چگونه باید با X ادامه دهد مطرح می کنند. جف «زیهو» زیلین، یکی از بنیانگذاران Axie Infinity، گفت توییتر نام خود را حفظ خواهد کرد اما یک کیف پول رمزنگاری به نام X اضافه خواهد کرد که به کاربران امکان می دهد پول خرج کنند یا به سازندگان پلتفرم انعام بدهند.

مربوط: توییتر محدودیت روزانه برای DM برای حساب های تایید نشده اعمال می کند

در همین حال، لیندا یاکارینو، رئیس توییتر، در پستی در ۲۳ ژوئیه، سرنخ‌های بیشتری درباره X اضافه کرد و گفت که «تعامل نامحدود» دارد، از فرمت‌های رسانه‌ای متعدد پشتیبانی می‌کند و قابلیت‌های پرداخت و بانکی دارد. این قابلیتی است که ماسک گفته می‌خواهد از ارزهای دیجیتال پشتیبانی کند.

یاکارینو از توضیح اینکه چرا برنامه بعدی از هوش مصنوعی نیز استفاده خواهد کرد خودداری کرد، اما ماسک قبلاً گفته بود که هوش مصنوعی برای تشخیص دستکاری افکار عمومی استفاده خواهد شد.

تغییر نام تجاری پس از آن صورت گرفت که ماسک در ۱۵ جولای اذعان کرد که درآمد تبلیغاتی توییتر ۵۰ درصد کاهش یافته است و شرکت به شدت بدهکار است، اگرچه مشخص نیست که این کاهش درآمد تا چه زمانی اتفاق افتاده است.

مجله: توکن کردن حقوق موسیقی به عنوان NFT می تواند به تیلور سویفت بعدی کمک کندنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا