اخبار ارز دیجیتال

درآمدزایی توییتر و سخنرانی رایگان ۵۰۰ میلیون دلار به بایننس تزریق می کند: CZ

بایننس همچنین با استقرار یک تیم اختصاصی از متخصصان زنجیره ای برای پیاده سازی پرداخت های رمزنگاری و خنثی کردن حساب های ربات اسپم، به ادغام توییتر در Web3 کمک می کند.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، دلایل سرمایه‌گذاری مشترک ۵۰۰ میلیون دلاری ایلان ماسک در توییتر را توضیح می‌دهد، در مورد پتانسیل درآمدزایی، آزادی بیان برای جامعه رمزنگاری‌ها بحث می‌کند و در نهایت به فرصتی برای “انتقال توییتر به Web3” اشاره می‌کند.

نظرات CZ از بخش CNBC Squawk Box در ۳۱ اکتبر است، جایی که او توضیح داد که چرا با ایلان ماسک برای به دست آوردن پلت فرم رسانه اجتماعی سرمایه گذاری مشترک انجام داده است.

“فکر نمی‌کنم توییتر به خوبی درآمدزایی کند و در حال رشد نیست. مسائل تاکتیکی زیادی وجود دارد، مانند ربات‌ها که نظرات من را اسپم می‌کنند، و حساب‌های کلاهبردار وجود دارد.

او افزود: “اما من فکر می کنم خود پلتفرم ارزش زیادی دارد. به خصوص اکنون که ایلان در راس کار است، ما بسیار مطمئن هستیم.”

بایننس از زمانی که برای اولین بار در می ۲۰۲۲ پشتیبانی خود را اعلام کرد، در حمایت خود از خرید توییتر توسط ماسک تزلزل نکرده است. سایر سرمایه گذاران مشترک شامل صندوق سرمایه گذاری سکویا، شرکت مدیریت و تحقیقات فیدلیتی هستند.

مدیر عامل بایننس گفت که ارزیابی دشوار قیمت توییتر بر تصمیم سرمایه گذاری او تأثیری نداشته است.

ما سرمایه گذاران بلندمدت هستیم و به کارآفرینان قوی، پلتفرم های قوی و آزادی بیان اعتقاد داریم. […] ما به افزایش ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ ساله نگاه می کنیم، بنابراین نوسانات قیمت ماهانه کوچک اهمیتی ندارد. ”

با این حال، تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدام حساب‌های توییتر فعال شوند در دست ماسک نیست. گفت یک “شورای تعدیل محتوا” جدید اعلام کرده است که مسئولیت تصمیم گیری در مورد بازگرداندن حساب های کاربری ممنوعه را بر عهده خواهد داشت.

با این حال، این کارآفرین میلیاردر در توییتی تأیید کرد که شورا با “چشم‌اندازهای مختلف” صلاحدید خود را اعمال خواهد کرد.

CZ گفت که سرمایه گذاری کرده است زیرا او همچنین می خواهد در انتقال نهایی توییتر به Web3 مشارکت داشته باشد، از جمله افزودن پرداخت های مبتنی بر ارز دیجیتال به پلت فرم رسانه های اجتماعی آن.

ما می‌خواهیم به حل مسائل فوری مانند عوارض صورت‌حساب کمک کنیم. [….] این کار را می توان با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت بسیار آسان انجام داد. ”

بر اساس گزارش رویترز در ۲۸ اکتبر، صرافی ارزهای دیجیتال یک تیم اختصاصی برای کار بر روی راه حل های بالقوه ارز دیجیتال و مبتنی بر بلاک چین برای توییتر ایجاد خواهد کرد.

تیم جدید چگونگی ایجاد راه‌حل‌های زنجیره‌ای برای رسیدگی به مسائلی مانند حساب‌های ربات اسپم را بررسی خواهد کرد.

مربوط: با شروع تصاحب ایلان ماسک، برترین‌های توییتر در حال سوختن هستند

سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری بایننس در توییتر، بایننس را به چهارمین سهامدار بزرگ پلت فرم رسانه های اجتماعی در میان ۱۹ سرمایه گذار تبدیل کرده است.

توییتر دیگر یک شرکت سهامی عام نبود زیرا در ۲۸ اکتبر پس از تصمیم ماسک برای خصوصی شدن، از بورس نیویورک (NSYE) حذف شد.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا