🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل eToro | بیت کوین میامی ۲۰۲۳ می گوید که مشارکت توییتر “همزیستی” ایجاد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لول دمیسی، مدیرعامل eToro می‌گوید که همکاری جدید با توییتر یک رابطه همزیستی بین شبکه‌های اجتماعی و تجارت اجتماعی ایجاد می‌کند.

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی eToro و Twitter اخیراً همکاری مشترکی را اعلام کردند تا به کاربران در پلت‌فرم‌های شبکه‌های اجتماعی امکان داد و ستد ارزهای دیجیتال و سهام را بدهد.

این توسعه پس از بیانیه ایلان ماسک، مدیر عامل سابق توییتر، صورت می گیرد که گفته بود می خواهد توییتر به “بزرگترین موسسه مالی جهان” تبدیل شود.

Cointelegraph با Roulet Demissy، مدیرعامل eToro در بیت کوین میامی ۲۰۲۳ به گفتگو نشست تا بفهمد همگرایی شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های تجارت اجتماعی برای آینده مالی دیجیتال چه معنایی دارد.

جو هال، خبرنگار Cointelegraph و Rule Demissy، مدیرعامل eToro در بیت کوین میامی ۲۰۲۳.منبع: کوین تلگراف

دمیسی گفت که شریک شدن یکی از بزرگترین پلتفرم های شبکه اجتماعی جهان با یک پلتفرم تجارت اجتماعی منطقی است. اکنون کاربران می‌توانند هنگام دریافت اخبار مالی و به‌روزرسانی‌های مربوط به اوراق بهادار، ETF و سایر دارایی‌ها، «بازی، مشارکت یا تجارت» را انتخاب کنند.

“همزیستی واقعاً مانند صحبت کردن، یادگیری، تمرین و سرمایه گذاری است.”

در حال حاضر، “cashtags” توییتر، که به کاربران اجازه می دهد تا داده های تراکنش را در زمان واقعی مشاهده کنند، ۵۰۰ میلیون بازدید جستجو در این پلتفرم به دست آورده اند.

مربوط: یکی از بنیانگذاران پروتکل NFT Paraspace پس از ناکامی در برکناری مدیرعامل استعفا داد.

مدیرعامل eToro گفت که این شرکت رویکردی «کل نگر» به اکوسیستم ارزهای دیجیتال دارد و یک طبقه دارایی را بر دیگری اولویت نمی‌دهد. او گفت که تنوع “هم در سطح ابزار و هم در سطح دارایی” مهم است.

دمیسی همچنین تاکید کرد که وقتی دارایی های دیجیتال “به زندگی ما وارد می شوند” ذاتا “تحول کننده” هستند.

“جذابیت دارایی های دیجیتال این است که شما می توانید هم ذینفع و هم محصول باشید. این یک روش تفکر است.”

با این حال، او همچنین خاطرنشان کرد که با در دسترس‌تر شدن دارایی‌های دیجیتال، نیاز روزافزونی به تمرین خود تنظیمی بهتر وجود دارد. به ویژه، ما باید از «درس های دو سال گذشته» درس بگیریم و آن درس ها را «تشخیص اشتباه» نکنیم.

مجله: شکوه بیت کوین در TikTok چین، ۳۰ میلیون کاربر سرزمین اصلی داستان جاستین سان

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا