اخبار ارز دیجیتال

خودروساز ترکیه ای تاگ متاکو را برای مدیریت و حاکمیت ارزهای دیجیتال انتخاب می کند

مشارکت با متاکو از Harmonize، یک پلتفرم نگهبانی و هماهنگی دارایی های دیجیتال، برای ایمن سازی حضانت و مدیریت دارایی های دیجیتال Togg استفاده می کند.

شرکت خودروسازی ترکیه Togg اعلام کرده است که با ارائه‌دهنده فناوری هماهنگ‌سازی دارایی‌های دیجیتال متاکو همکاری می‌کند تا یک اکوسیستم تحرک باز ساخته شده در بهمن را تضمین کند.

پلتفرم Mobility-as-a-Service Togg (MaaS)، با نام مستعار Mobility Ecosystem، از موارد استفاده از قراردادهای هوشمند استفاده می کند (توکن سازی خدمات تحرک، ارزیابی ردپای CO2، مالکیت توکن غیرقابل تعویض (NFT)) برای ارائه به کاربران در ترکیه در نظر گرفته شده است. و اروپا

مشارکت با متاکو از Harmonize، یک پلتفرم نگهبانی و هماهنگی دارایی های دیجیتال، برای ایمن سازی حضانت و مدیریت دارایی های دیجیتال Togg استفاده می کند. مدیر عامل Togg، M. Gürcan Karakas بینشی از این ابتکار به اشتراک گذاشت و اظهار داشت:

توکن‌های دیجیتالی با قابلیت بلاک چین به ما امکان می‌دهند داده‌ها و سایر دارایی‌ها را به روشی سریع، ایمن و سازگار با محیط زیست ذخیره و انتقال دهیم. استفاده از فناوری متاکو این امکان را فراهم می‌کند.

پلتفرم Metaco بر روی IBM Cloud میزبانی می شود و به Togg کنترل کاملی بر داده های رمزگذاری شده، حجم کاری و کلیدهای رمزگذاری می دهد. طبق این اطلاعیه، Harmonize با استانداردهای انطباق مورد استفاده توسط بانک های ردیف ۱ برای دارایی های دیجیتال ارائه می شود.

مربوط: پذیرش کریپتو در سال ۲۰۲۲: چه رویدادهایی صنعت را به جلو بردند؟

خودروساز آلمانی BMW به تازگی به دو شرکت بلاک چین پیوسته تا برنامه وفاداری مشتریان خود را در تایلند بهبود بخشد. در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲، BMW اعلام کرد که با شرکت زیرساخت بلاک چین Coinweb به عنوان یک ارائه دهنده معماری غیرمتمرکز و زنجیره BNB برای تسویه تراکنش ها همکاری می کند.

مرحله اول این ابتکار بر ادغام فناوری غیرمتمرکز در اتوماسیون کارهای دستی معمول در BMW متمرکز خواهد بود. در مرحله دوم این پروژه، کوین وب یک اپلیکیشن Web3 سفارشی برای برنامه وفاداری مشتریان BMW توسعه خواهد داد.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا