اخبار ارز دیجیتال

ترکیه شیفته ارزهای دیجیتال، به ویژه Dogecoin: مطالعه است

یک مطالعه جدید نشان می دهد که ترکیه رتبه دوم جهانی را برای جستجوهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و رتبه اول را برای جستجوهای مرتبط با Dogecoin دارد.

رکود در بازار ارزهای دیجیتال به این معنی نیست که علاقه به ارزهای رمزپایه نیز در حال کاهش است. بر اساس نظرسنجی جدید پلتفرم آموزشی کریپتومانیاکس، بسیاری از کشورها همچنان اینترنت را جستجو می کنند و تشنه اطلاعات مرتبط با رمزنگاری هستند.

بر اساس این نظرسنجی، هلند و ترکیه با 8.2 درصد و 5.5 درصد از جمعیت در جستجوی عبارات مرتبط با رمزنگاری، دو رتبه اول را به خود اختصاص داده اند. ترکیه به طور خاص از نظر تعداد جستجو پیشتاز است و 4.7 میلیون جستجو را به خود اختصاص داده است.

این مطالعه تعداد کل جستجوها را برای مجموعه منتخبی از ارزهای رمزنگاری محبوب بر اساس درصد جمعیت هر کشور تجزیه و تحلیل کرد تا درصد افراد محلی را که هر ماه جستجو می‌کنند محاسبه کند.

اگرچه ترکیه از نظر جستجوهای کلی در رتبه دوم قرار گرفت، اما ترکیه در جستجوهای مربوط به memecoin Dogecoin (DOGE) با 812000 جستجو ماهانه در رتبه اول قرار گرفت. این تقریباً دو برابر اتریوم (ETH) است که سومین ارز رمزنگاری شده پر جستجو در کشور است.

یکی از سخنگویان CryptoManiaks به طور خاص در مورد کنجکاوی DOGE در 12 ماه گذشته اظهار نظر کرد:

Dogecoin در تعداد کمی از کشورها از نظر محبوبیت از اتریوم پیشی گرفته است، با نزدیک به 2 میلیون جستجو در هر ماه برای سکه در سراسر جهان.

ارز دیجیتال DOGE پس از پذیرفته شدن به عنوان نماد اینترنتی پوستر رمزنگاری ایلان ماسک، همچنان به عنوان یک دارایی دیجیتال محبوب و پدیده فرهنگی-رمیپتو باقی می ماند.

ارزهای رمزنگاری شده موجود در عبارات جستجو شامل بیت کوین (BTC)، سولانا (SOL) و بایننس کوین (BNB) هستند.

پس از هلند و ترکیه، آلمان، کاندا و جمهوری چک قرار دارند.

مربوط: DeFi با وجود آشفته بازار، سرمایه گذاری جدیدی را جرقه می زند: Finance Redefined

ایالات متحده و بریتانیا بازیگران اصلی صنعت ارزهای دیجیتال جهانی هستند، اما هیچ یک به دلیل تعداد جستجوهای معادل اندازه جمعیت خود در رتبه بالایی قرار ندارند. ایالات متحده با 1.9٪ از جمعیت این عبارات را جستجو می کند. در رتبه 15 قرار دارد. بریتانیا، در حالی که بریتانیا با 2.6 درصد در رده دوازدهم قرار گرفت.

طبق مطالعه اخیر کوین تلگراف، علیرغم شرایط بازار، موسسات بزرگ همچنان به این صنعت علاقه مند هستند و به سرمایه گذاری میلیون ها دلار در پروژه های مرتبط با رمزارز ادامه می دهند.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا