اخبار ارز دیجیتال

آشفتگی صنعت بلاک چین با وجود اصول قوی بیت کوین: گزارش

ارزهای رمزپایه روند نزولی دارند زیرا سرمایه خطرپذیر ۴۸.۶ درصد کاهش می یابد، حجم توکن امنیتی ۲۴.۸ درصد کاهش می یابد و Core Scientific و Algo Blockchain با مشکلات مالی مواجه هستند.

در گذشته اغلب گفته می شد که بیت کوین (BTC) کل صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین را تامین می کند. آیا این هنوز است؟

در چند ماه گذشته، بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است، از جمله رکوردهای بلندمدت دارندگان و اوج های محلی در تنظیمات سختی هش، اما در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲، بیت کوین همچنان نزولی است.

هر بخش از صنعت بلاک چین نمی تواند چنین سیگنال قوی داشته باشد، مانند سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) که در اکتبر ۸۴۰,۰۰۰ دلار درآمد داشت که ۴۸.۶ درصد نسبت به ماه قبل کاهش داشت. به طور مشابه، در حالی که گیمرهای فعال در ماه اکتبر ۱۰ درصد نسبت به سپتامبر افزایش یافتند، فروش توکن های غیرقابل تعویض GameFi همچنان در حال کاهش است.

در تمام این مدت، مقررات سازمان‌هایی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده همچنان یک تهدید جدی است و با توجه به اینکه ۴۶.۶۵ درصد از گره‌های اتریوم در حال حاضر در ایالات متحده هستند، احتمال امنیت اتر (ETH) وجود دارد. در حال بررسی هستند.

این گزارش را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود و خریداری کنید.

هر ماه، Cointelegraph Research یک گزارش Insights Investor منتشر می‌کند که معیارهای کلیدی بخش‌های مختلف صنعت بلاک چین، از جمله مقررات، استخراج ارزهای دیجیتال، توکن‌های امنیتی، مشتقات بیت‌کوین و اتر و فعالیت‌های VC را تجزیه و تحلیل می‌کند.

یک سیگنال مثبت دیگر بیت کوین

بیت کوین بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه (MA) معامله می شود، میانگین متحرک ۱۰۰ روزه به عنوان مقاومت عمل می کند و هیستوگرام میانگین متحرک همگرایی/واگرایی (MACD) روند صعودی را نشان می دهد. داده‌های زنجیره‌ای و شاخص‌های دقیق تاریخی نشان می‌دهند که ممکن است یک پایین نزدیک باشد. علاوه بر این، امتیاز MVRV-Z از اواخر ژوئن در منطقه سبز قرار داشته است که نشان می‌دهد بیت‌کوین در حال کاهش است.

پس از کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC)، نوسانات در ۲ نوامبر کوتاه بود و دامنه معاملات به حدود ۲۰۰۰۰ دلار محدود شد. به غیر از FOMC، احتمال افزایش نوسانات پس از انتخابات میان دوره ای ایالات متحده در نوامبر و درآمد سه ماهه سوم غول های رمزنگاری MicroStrategy، Coinbase، Block و Robinhood وجود دارد.

اصول بنیادی بیت کوین همچنان قوی باقی می ماند و دارایی که همه آن را برای ارز دیجیتال آغاز کرد، در نهایت صنعت را در مسیر باقی مانده بازار نزولی نگه می دارد، حتی اگر ممکن است در طول مسیر با نوساناتی مواجه شود. اما خوشبختانه ۱ بیت کوین برابر با ۱ بیت کوین باقی می ماند. .

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققان ما متعهد به گردآوری سختگیری های آکادمیک و فیلتر کردن از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده برای ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار است.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از متخصصان حوزه‌های مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورده است تا بهترین منبع گزارش‌های صنعتی و تحلیل‌های روشنگرانه را به بازار بیاورد. تیم ها برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید به API های منابع مختلف متکی هستند.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف با ترکیب چندین دهه تجربه در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، از موقعیت خوبی برخوردار است تا از استعدادهای ترکیبی خود در گزارش‌های بینش سرمایه‌گذاران به خوبی استفاده کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا