اخبار ارز دیجیتال

تاکر کارلسون نظریه وحشی را برای توضیح افزایش قیمت بیت کوین بیان می کند: “حداکثر فویل قلع”

اعضای کریپتو توییتر به سرعت تاکر کارلسون را به دلیل ارائه نکردن هیچ مدرک تأییدکننده ای برای حمایت از ادعاهای خود مسخره کردند.

مجری جنجالی تلویزیون فاکس نیوز، تاکر کارلسون، تئوری توطئه جالبی را ارائه کرده است که تلاش می کند تاخیر خطوط هوایی در ایالات متحده و کانادا را به افزایش قیمت بیت کوین مرتبط کند.

او با این نظریه که ممکن است دولت ایالات متحده مقادیر زیادی بیت کوین را برای پرداخت باج خریده باشد، پیشنهاد کرد که قطعی کامپیوتر در پشت تاخیرهای گسترده ممکن است ناشی از باج افزار باشد.

با این حال، او هیچ مدرکی برای ادعای خود ارائه نکرد.

کارلسون در بخش “توکر کارلسون امشب” در فاکس نیوز در ۱۷ ژانویه گفت: ادعا کرد قیمت بیت کوین (BTC) مدت کوتاهی پس از تایید اختلال در ۱۱ ژانویه توسط اداره هوانوردی فدرال ایالات متحده (FAA) بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت:

“بیشتر این باج ها با بیت کوین پرداخت می شود. آیا این اتفاق افتاد؟ خب، این اتفاق افتاد.”

او افزود: “قیمت بیت کوین از زمان توقف سراسری پنجشنبه گذشته حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است. تصادفاً درست است؟”

در حالی که به نظر می رسید طرفداران آنلاین تاکر معتقد بودند که این نظریه قابل قبول است، اما جامعه ارزهای دیجیتال از آن استقبال خوبی نکرد. نیک آلموند، بنیانگذار FactoryDAO، نظریه های وحشی تاکر را به عنوان “بزرگترین فویل حلبی” برای ۱۳۵۰۰ دنبال کننده توییتر خود توصیف کرد.

بادام جواب داد او به طرفداران این نظریه گفت که به شدت شک دارد که دولت ایالات متحده میلیاردها دلار بیت کوین در بازار آزاد بخرد تا باج را بپردازد.

مدیر عامل بلاک استریم و سایفرپانک آدام بک نیز کارلسون را به تمسخر گرفت و به ۵۰۶۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود گفت که این دو رویداد دقیقاً همان چیزی است که کارلسون توصیف کرده است.

از دیگر استدلال‌های مطرح شده علیه نظریه کریپتو توییتر می‌توان به این موضوع اشاره کرد که دولت ایالات متحده در حال حاضر مقدار زیادی بیت‌کوین مصادره شده را در اختیار دارد؛ این احتمال وجود دارد که باج زیادی را به دلیل پرداخت در مونرو.

Stack Hodler به ۳۰۰۰۰ دنبال کننده خود اشاره کرد که بازیابی ۵ میلیارد دلار دارایی FTX احتمالاً بهبود در بازار ارزهای دیجیتال را توضیح می دهد.

بیش از ۱۳۰۰ پرواز در دو روز اول اختلال لغو و ۱۰۰۰۰ پرواز دیگر با تأخیر مواجه شدند.

مربوط: Ripple CTO تئوری توطئه XRP ChatGPT را خاموش می کند

FAA در ۱۱ ژانویه گفت که این اختلال ناشی از “فایل پایگاه داده خراب” در سیستم اطلاع رسانی ماموریت هوایی (NOTAM) بوده است و نه یک حمله سایبری.

طبق گزارش‌ها، این مشکل برطرف شده است و از آن زمان بسیاری از پروازها فعالیت عادی خود را از سر گرفته‌اند.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا