اخبار ارز دیجیتال

TrueUSD به کاربران اطمینان می دهد که در معرض Prime Trust مشکل ساز قرار نخواهند گرفت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صادرکننده استیبل کوین TrueUSD ادعا می کند که تحت تأثیر چالش های فعلی پیش روی Prime Trust قرار نگرفته است.

۲۲ ژوئن، TrueUSD اعلام کرد در توییتر گفت که استیبل کوین TUSD این شرکت در معرض پرمخاطب پرایم تراست قرار نگرفته است.

به دنبال دستور تنظیم کننده مالی ایالت، پرایم تراست مستقر در نوادا به طور ناگهانی تمام سپرده‌ها و برداشت‌های ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال را به حالت تعلیق درآورد. بسیاری از مشتریان اکنون در شرایط سختی به سر می‌برند، زیرا آشفتگی ناگهانی عملاً وجوه آنها را محدود کرده است.

پس از اخبار اخیر، TrueUSD به سرعت اعلام کرد که Prime Trust “تحت تاثیر این وضعیت قرار نگرفته است.” TrueUSD تاکید کرد که مشارکت های خود را متنوع کرده است و “راه آهن های چند دلاری” را در جاهای دیگر حفظ می کند. در این اطلاعیه آمده بود:

“Prime Trust تمام سپرده‌های ارزهای فیات و دارایی‌های دیجیتال را به حالت تعلیق درآورده است. #TrueUSD (#TUSD) تحت تأثیر این وضعیت قرار نمی‌گیرد. ما چندین ریل USD را در داخل نگه می‌داریم. مطمئن باشید که تمام سرمایه‌های شما با TUSD ایمن هستند.”

Prime Trust یک شرکت اعتماد مبتنی بر فناوری است که خدمات مختلفی را به شرکت‌های دارایی دیجیتال ارائه می‌کند. خدمات آن شامل نگهداری توکن و فیات، پردازش وجوه، انطباق با مبارزه با پولشویی، آگاهی از قوانین مشتری و راه حل های فناوری تراکنش است. این شرکت نقش کلیدی در حمایت از اکوسیستم ارزهای دیجیتال ایفا می کند.

مرتبط: BitGo به کسب Prime Trust پایان می دهد

در ساعات اولیه ۱۰ ژوئن، TUSD با انحراف از نرخ دلار خود به دلیل توقف فعالیت ضرب‌کاری که توسط شریک فناوری TUSD، Prime Trust تسهیل شده بود، مواجه شد. CoinMarketCap گزارش داد که آشفتگی باعث شد ارزش TUSD به پایین ترین نقطه خود یعنی ۰.۹۹۶۴ دلار کاهش یابد.

TrueUSD گفت که به این وضعیت رسیدگی کرده و به کاربران اطمینان داده است که در حالی که فرآیند ضرب‌کاری از طریق Prime Trust موقتاً به حالت تعلیق درآمده است، سایر شراکت‌های بانکی برای خدمات استخراج و بازخرید TUSD تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت. طبق داده‌های CoinMarketCap، تا زمان انتشار این مقاله، TUSD با قیمت ۱ دلار معامله می‌شود که ارزش بازار آن ۳.۱ میلیارد دلار است.

مجله: بیت کوین در یک وعده “صفر خالص” و یک مسیر برخورد استنویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا