اخبار ارز دیجیتال

مشکل در ایالات متحده: دو سوم TradFi انتظار رکود در سال 2023 را دارند

یک نظرسنجی اخیر توسط یک موسسه مالی بزرگ وابسته به فدرال رزرو نشان می دهد که ایالات متحده در سال 2023 با یک رکود “کم عمق” یا “متوسط” مواجه است.

اقتصاد ایالات متحده ممکن است تکان بخورد. بر اساس داده های نظرسنجی وال استریت ژورنال، کارشناسان مالی انتظار دارند که ایالات متحده در سال جاری با رکود اقتصادی مواجه شود.

بیش از دو سوم اقتصاددانان در 23 موسسه مالی بزرگ که با فدرال رزرو تجارت می کنند، معتقدند که ایالات متحده در سال 2023 وارد یک رکود “کم عمق” یا “متوسط” خواهد شد. دو موسسه مورد بررسی رکود اقتصادی را در سال آینده پیش بینی می کنند.

این نظرسنجی شامل نام‌های برجسته در بخش خدمات مالی مانند Barclays PLC، Bank of America، TD Securities و UBS Group AG بود.

در مجموع، فدرال رزرو به عنوان دلیل اصلی رکود ذکر شد زیرا برای رسیدن به هدف خود، نرخ بهره را برای مبارزه با تورم افزایش داد. تا زمان نگارش این مقاله، تورم ایالات متحده در مقایسه با نرخ هدف ۲ درصدی فدرال رزرو، ۷ درصد است.

عوامل اضافی برای یک رکود قریب الوقوع عبارتند از هدر دادن پس انداز به دلیل همه گیری، سقوط بازار مسکن و تشدید استانداردهای وام بانکی.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند نرخ بیکاری این کشور از 3.7 درصد در نوامبر 2022 به بیش از 5 درصد افزایش یابد و اقتصاد کلی منقبض شود.

مربوط: 5 نکته برای سرمایه گذاری در دوران رکود جهانی

اما گروه Credit Suisse، Goldman Sachs Group، HSBC Holdings، JPMorgan Chase و Morgan Stanley همگی نسبت به این وضعیت خوشبین تر هستند و می گویند که از رکود اقتصادی در هر دو سال 2023 و 2024 جلوگیری خواهد شد.

وضعیت اقتصاد ایالات متحده و جهان به طور کلی بهترین پیش بینی را برای چند سال آینده ندارد. مزرعه برنج.

مشکلات جهانی مکرر، مانند کمبود فراگیر انرژی و تورم، این چشم اندازهای تیره را توضیح می دهد.

برخی از کارشناسان در فضای غیرمتمرکز مالی به طور علنی در مورد ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین (BTC) به عنوان پوششی در برابر تورم ارز صحبت کرده اند.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا