اخبار ارز دیجیتال

موسس Tron میلیاردها دلار را در SHIB از بایننس برداشت: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، جاستین سان، بنیانگذار و مدیر اجرایی سابق بلاک چین ترون و یک میلیاردر ارز دیجیتال که در حال حاضر مالک صرافی‌های پولونیکس و هوبی است، مقدار حیرت‌انگیز سکه‌های میم شیبا اینو را خریداری کرده است.

این خرید پس از خرید بسیار بزرگتر در دسامبر انجام می شود، زمانی که سان نزدیک به نیم تریلیون SHIB را از صرافی Binance خرید و بیرون کشید.

اما این بار فقط SHIB نبود که سان خرید. LINK، FLOKI و سایر ارزهای رمزپایه محبوب نیز در این لیست قرار گرفتند.

جاستین سان به سهام SHIB ادامه می دهد

یک کارآگاه بلاک چین به نام @spotonchain جزئیات یک سری تراکنش های اخیر انجام شده توسط -0x9fcc، یک کیف پول ارز دیجیتال مرتبط با جاستین سان را کشف کرده است. طبق این توییت، این کیف پول در مجموع ۳.۵۴ میلیون دلار ارز دیجیتال معادل فیات برداشت کرده است.

اینها شامل ۱.۷ میلیون MANA، ۱۰۰۱۰۰ BAND، ۲۷.۱۶۴ میلیارد FLOKI، تقریباً ۶۲۰۰۰ LINK و غیره است. قرار داشت. مقدار SHIB برداشت شده توسط جاستین سان بیشترین مقدار در اینجا بود: ۷۹.۴۴۳ میلیارد سکه میم (به ارزش تقریبی ۸۰۰۰۰۰ دلار).

این پست حاوی یادآوری بود که یک ماه قبل، در ۱۹ دسامبر، سان مبلغ حیرت آور ۵۰۰ میلیارد دلاری شیبا اینو را که در آن زمان ارزش آن ۵.۲۲ میلیون دلار بود، پس گرفت. پس از خرید نیم تریلیون Shiba Inu، Sun نیز ۷۷ میلیارد SHIB خرید و آن را از Binance خارج کرد.

اعضای تیم SHIB در مورد این خریدها اظهار نظر می کنند

در ماه دسامبر، یکی از اعضای تیم Shiba Inu معروف به @vetkusama در پلتفرم X/Twitter توییت کرد که معتقد است دو دلیل احتمالی برای خروج SHIB توسط جاستین سان وجود دارد.

ابتدا، فرض بر این بود که بنیانگذار ترون می‌خواست در کاهش عرضه در گردش SHIB شرکت کند و آن ۵۷۷ میلیارد سکه را بسوزاند. مورد دوم شاید این باشد که Sun قصد دارد زنجیره بلوکی ترون را با شبکه لایه ۲ Shibarium پل کند. سان از اظهار نظر در مورد این گمانه زنی ها خودداری کرد.

میزان سوختگی SHIB 2.924٪ افزایش یافته است

خبر خوب از Shibburn، ردیاب تخریب Shiba Inu. بر اساس آخرین داده های به اشتراک گذاشته شده، فعالیت جمعی جامعه SHIB در ۲۴ ساعت گذشته منجر به حذف ۳۰,۲۴۷,۴۴۷ SHIB از عرضه در گردش شده است.

تاکنون در مجموع هفت سوزانده شده است. بزرگترین آنها ۲۵,۰۱۳,۱۶۴ و ۳,۳۳۳,۳۳۳ SHIB داشتند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا