اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار ترون جاستین سان با TRX ETF Post فتنه های جامعه را جرقه میزند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به زودی برای پست کردن جاستین سان، بنیانگذار Tron (TRX) با یک سوال کوتاه، شیرین اما تحریک آمیز در پلتفرم X، فتنه ای را در جامعه رمزنگاری ایجاد کرد: “TRX ETF؟”

این پست منفرد بحث ها و گمانه زنی هایی را در مورد احتمال ظهور صندوق قابل معامله ترون (ETF) به زودی برانگیخت.

پاسخ جامعه کریپتو به حدس و گمان TRX ETF

این پست واکنش های مختلفی را در جامعه برانگیخت و یکی از کاربران گفت: “داری این پسر بد را پایین می آوری، ها؟” او ابراز هیجان کرد. این نمودار با نمودار Tradingview همراه است که معاملات TRX را با قیمت ۰.۱۴۱۷۵ دلار نشان می دهد.

کاربر دیگری به این گفتگو ملحق شد و اشاره کرد که ETF برای TRX در حال حاضر در اروپا موجود است و در حدود ۱۴ کشور قابل دسترسی است. هنگام گمانه زنی در مورد پتانسیل ارائه مشابه در ایالات متحده، کاربر به سوابق ایجاد شده توسط شرکت های متقاضی ETF های اتریوم اشاره کرد و پیشنهاد کرد که TRX ETF می تواند با توجه به پویایی بازار آزاد از این روند پیروی کند.

با کمال تعجب، این جنجال پس از خرید اتریوم قابل توجه جاستین سان در مجموع ۱۲۷۰۲ ETH در مدت تنها ۳۰ دقیقه، به ارزش نزدیک به ۴۰ میلیون دلار در ارز فیات به وجود آمد.

بر این اساس، کیف پول سان شاهد انباشت قابل توجهی از ارزهای دیجیتال به ارزش تقریبی ۳۰۰ میلیون دلار، عمدتاً در اتریوم، در کمتر از ۱۰ روز در انتظار تایید ETH ETF در ماه مه بود.

اکوسیستم ترون

با وجود ابهامات پیرامون ETF ها، ترون همچنان به پیشبرد ماموریت خود برای تمرکززدایی اینترنت از طریق طرح های مالی غیرمتمرکز (DeFi) خود ادامه می دهد. ترون که در ابتدا با این هدف بلندپروازانه راه اندازی شد، به یک شبکه قوی و مقیاس پذیر در اکوسیستم کریپتو تبدیل شده است.

طبق آخرین داده ها، ترون با ۰.۱۴۱۸ دلار معامله می شود که در هفت روز گذشته ۲.۹ درصد رشد داشته است و ارزش بازار آن ۱۲.۴ میلیارد دلار است. اگرچه TRX در ماه گذشته ۲۵.۳ درصد رشد متوسطی داشته است، ثبات قیمت اخیر آن در میان نوسانات بازار به انعطاف پذیری و پتانسیل رشد آینده اشاره دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا