🚨 اخبار ارز دیجیتال

جاستین سان، بنیانگذار ترون، به روابط تاریخی با ریپل و ویتالیک بوترین می اندیشد.

جاستین سان، یک چهره پیشرو در اکوسیستم بلاک چین ترون، در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی، تاریخچه جالب بین خود، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، و شرکت انتقال پول برون مرزی متمرکز بر بلاک چین، ریپل را بررسی کرد.

سان با یادآوری رابطه گذشته خود با ریپل، توضیح داد که یک بار در شرکت مشغول به کار شد و زمان قابل توجهی را در آنجا گذراند. در مقابل، او اشاره کرد که تلاش بوترین برای پیوستن به برنامه کارآموزی ریپل به دلیل پیچیدگی‌های ویزا خنثی شد و او را به جستجوی فرصت‌های دیگر سوق داد.

این اولین بار نیست که موضوع تعامل بوترین با ریپل مطرح می شود. بوترین در مقاله‌ای به مناسبت تولد ۳۰ سالگی خود، سفر کریپتو خود را شرح داد که شامل یک دوره کارآموزی برنامه‌ریزی‌شده در ریپل بود که به دلیل مشکلات ویزا قطع شد. با وجود این شکست، مسیر شغلی بوترین در نهایت او را به تأسیس اتریوم سوق داد.

با این حال، به نظر می رسد که تنش بین ریپل، انجمن XRP و بوترین در حال افزایش است. در سال ۲۰۲۰ زمانی که بوترین به دنبال اظهارات جنجالی کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل، ریپل را مورد انتقاد قرار داد، شکاف ایجاد شد. اختلاف حقوقی مداوم بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار، روابط را بیشتر تیره کرد و بوترین استدلال کرد که اقدامات XRP حق آن را برای پوشش ریسک و دخالت اتریوم در این فرآیند را به خطر می اندازد.

از سوی دیگر، تجربه سان در ریپل به عنوان سکوی پرشی برای حرفه او در صنعت کریپتو بود. سان به عنوان اولین کارمند ریپل در چین، دانش ارزشمندی را جمع آوری کرد که به جاه طلبی های کارآفرینی او دامن زد و در نهایت به ایجاد اکوسیستم ترون منجر شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا