🚨 اخبار ارز دیجیتال

جاستین سان، بنیانگذار Tron، در کمتر از ۱۰ روز تقریباً ۳۰۰ میلیون دلار در اتریوم خریداری کرد.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • خریدهای تجمعی اتریوم جاستین سان
  • اتریوم در مدت کوتاهی از ۳۰۰۰ دلار گذشت

کارآگاه بلاک چین @lookonchain گزارش می دهد که کیف پولی که ممکن است متعلق به بنیانگذار بلاک چین ترون باشد، جاستین سان، یک خرید بزرگ دیگر از اتریوم را تنها در ۳۰ دقیقه در ۲۱ فوریه انجام داد.

ردیاب ارز دیجیتال فوق نشان داد که اتریوم سان در کمتر از ۱۰ روز چقدر از طریق این کیف پول خریداری کرده است.

خریدهای تجمعی اتریوم جاستین سان

در یک تحول مهم، جاستین سان، بنیانگذار Tron (TRX)، یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال، تنها در ۳۰ دقیقه دو خرید بزرگ اتریوم انجام داد و ۱۲۷۰۲ ETH را از صرافی بایننس برداشت. این مقدار از دومین ارز دیجیتال بزرگ تقریباً ۴۰ میلیون دلار در فیات ارزش دارد.

پیش از این، همان «کیف پول مشکوک جاستین سان» ۱۰۱۳۶ ETH را از همان پلتفرم معاملاتی کریپتو خریداری کرده بود. به طور کلی، تقریباً ۳۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال در کمتر از ۱۰ روز متوالی در کیف پول جاستین سان انباشته شد. این معادل با رقم عظیم ۱۰۴۰۵۵ ETH است.

جاستین سان تنها سرمایه گذار بزرگی نیست که اخیرا اتریوم را خریداری کرده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، یک نهنگ ناشناس سرمایه گذاری هنگفتی در این ارز دیجیتال انجام داد و در سه روز گذشته ۵۸۱۳۴ ETH را با استفاده از بایننس و صرافی های ۱ اینچی برای انتقال وجه خریداری کرد.

اتریوم در مدت کوتاهی از ۳۰۰۰ دلار گذشت

اوایل امروز، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، برای مدت کوتاهی از سطح ۳۰۰۰ دلار که بسیاری در فضای ارزهای دیجیتال انتظار داشتند، شکست.

افزایش قیمت ۴.۲۴ درصد بود. با این حال، ETH نتوانست این قله را حفظ کند و با افت ۲.۰۵ درصدی به ۲۹۷۸ دلار رسید، جایی که در زمان نگارش دست به دست شد.

با توجه به اینکه جامعه انتظار دارد ETF های اتریوم به زودی تایید شوند، اتریوم برای اولین بار از اواسط آوریل ۲۰۲۲ به چنین بالاترین سطح رسیده است. غول بانکی استاندارد چارترد گفته است که انتظار دارد تنظیم کننده بازار ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، تا ۲۳ مه مجوز این محصولات فهرست شده را صادر کند. اگر بانک به همین منوال ادامه دهد، اتریوم احتمالاً به سطح عظیم ۴۰۰۰ دلاری صعود خواهد کرد.

افزایش قیمت ناشی از افزایش تقاضا برای اتریوم از سوی صادرکنندگان بالقوه ETF اتریوم، از جمله Grayscale و BlackRock خواهد بود. هر دو صندوق پیش از این ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه را راه اندازی کرده اند و از ۱۱ ژانویه معامله می کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا