🚨 اخبار ارز دیجیتال

موسس ترون ادغام AI و Meme Coin را برای TRX و HTX در نظر می گیرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “آینده برای TRX و HTX چیست؟”
  • ایلان ماسک از مدیر عامل OpenAI شکایت کرد

جاستین سان، بنیانگذار بلاک چین ترون و مالک صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال Poloniex و Huobi، از پلتفرم رسانه اجتماعی X برای تعامل با جامعه ترون در زمینه نوآوری‌هایی استفاده کرد که به طور بالقوه می‌توانند برای استفاده با ارزهای دیجیتال TRX و HTX اضافه شوند.

او اشاره کرد که در آینده یک یا چند راه حل نوآورانه که در حال حاضر محبوبیت پیدا می کنند، می توانند در توکن هایی که نشان می دهد ادغام شوند.

“آینده برای TRX و HTX چیست؟”

جاستین سان بحثی را با پیروان خود، از جمله بسیاری از کاربران و دارندگان بلندمدت TRX و HTX، در مورد اینکه آیا آینده زنجیره‌های بومی این ارزهای دیجیتال باید شامل هر یک از موارد زیر باشد، آغاز کرد: هوش مصنوعی، میم کوین، محاسبات GPT، امور مالی بازی یا لایه ۲ بیت کوین.

نظرات جامعه ترون در اینجا تقسیم شده است. برخی از کاربران از ادغام همه گزینه های فهرست شده توسط Sun پشتیبانی می کردند، در حالی که برخی دیگر می خواستند فقط هوش مصنوعی، میم کوین یا لایه ۲ بیت کوین یکپارچه شود.

جدا از این ایده‌های ذکر شده، سان اخیراً با ایجاد زمینه‌ای برای راه‌اندازی بالقوه یک ETF مبتنی بر TRX در آینده، توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

سکه‌های میم و هوش مصنوعی (همچنین سکه‌های مبتنی بر آن) در کنار امور مالی بازی، اخیراً به موضوعات داغ تبدیل شده‌اند. به طور خاص، هوش مصنوعی و گیم فای توسط بسیاری به عنوان مسیرهای کلیدی برای توسعه ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک دیده می شود.

هر از چند گاهی، ارزهای رمزنگاری شده مرتبط با هوش مصنوعی، پس از پیشرفت‌های جدید در زمینه هوش مصنوعی، حمایت زیادی در میان سرمایه‌گذاران پیدا می‌کنند. بر اساس گزارشی که توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment منتشر شد، در پایان ماه فوریه، بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده با هوش مصنوعی با افزایش ۱۲۲ درصدی به ۱۸۲ درصد رسیدند. این ارزهای دیجیتال AGI، ALI و AGIX AI بودند.

ایلان ماسک از مدیر عامل OpenAI شکایت کرد

اخیرا، ایلان ماسک علیه سام آلتمن، رئیس OpenAI، شکایت کرده است. ماسک و آلتمن این شرکت را در سال ۲۰۱۵ تأسیس کردند که در آن زمان به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی طراحی شد. پس از خروج ایلان ماسک از شرکت، OpenAI به یک شرکت کاملاً سودآور تبدیل شد.

ماسک اکنون آلتمن را متهم می کند که OpenAI را به یک شرکت تابعه انتفاعی مایکروسافت تبدیل کرده است. در ابتدا، هر دو توافق کردند که OpenAI باید به نفع تمام بشریت کار کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا