اخبار ارز دیجیتال

با عجله کاربران FTX برای برداشت، توکن های مبتنی بر Tron با 1200% حق بیمه به فروش می رسند.

توکن JST به طور خاص با حق بیمه حدود 1200% معامله می شود، در حالی که BTT و TRX هر کدام حداقل 500% افزایش یافته اند.

توکن‌های مبتنی بر TRON مانند JUST (JST) 1000% در FTX افزایش می‌یابند، و کاربران در تلاش برای یافتن راه‌هایی برای استخراج نقدینگی قفل‌شده از صرافی تحت محاصره هستند.

به گفته CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، توکن بومی Tron TRX در حدود 0.33 دلار در صرافی FTX معامله می شود که بیش از پنج برابر قیمت فعلی بازار آن است.

بیت تورنت (BTT)، JUST (JST) و Sun Token (SUN)، از سوی دیگر، در مبادلات با حق بیمه از 525٪ تا 1,196٪ در مقایسه با قیمت های بازار معامله می شوند. همانطور که وجود دارد، قیمت ها بسیار نوسان هستند و دائما در حال تغییر هستند.

تورم بیش از حد توکن های مرتبط با Tron پس از معامله 10 نوامبر رخ می دهد که به صاحبان دارایی هایی مانند TRX، BTT، JST و SUN اجازه می دهد وجوه خود را برداشت کنند.

این حرکت به معامله گران FTX اجازه داد تا قیمت توکن های مرتبط با Tron را افزایش دهند تا وجوه قفل شده خود را به دست آورند. با این حال، خرید توکن‌ها با قیمت‌های متورم می‌تواند منجر به زیان قابل توجهی در صورت فروش در صرافی‌های دیگر شود.

محدودیت های برداشت

طبق وب سایت FTX، در حال حاضر قابل درک است که برداشت ها قابل پردازش نیستند و فقط مشتریان در باهاما، جایی که شرکت مستقر است، می توانند از صرافی خارج شوند.

شرکت تابعه FTX.US همچنین پیشنهاد کرده است که می تواند با توقف خروج خود، همان مسیر را دنبال کند.

همچنین شایان ذکر است که FTX از زمان شروع برداشت، سپرده‌های جدید را برای دارایی‌های مبتنی بر Tron غیرفعال کرده است.

مربوط: آشفتگی FTX نظارت صنعت بسیار مورد نیاز را به سرمایه گذاران نهادی اضافه می کند

کاربران توییتر مانند @davidiach در 11 نوامبر فکر می کنند که کاربران FTX ممکن است بتوانند از شکاف در باهاما عبور کنند. به ویژه، می‌توانید شهروندان محلی را وادار کنید تا دارایی‌های با ارزش پایین را در FTX بخرند، آن‌ها را در اختیار کاربران خارج از کشور قرار دهند، و مردم باهام می‌توانند در ازای پرداختی «سود خود را برداشت کنند».

با این حال، با توجه به اینکه کمیسیون اوراق بهادار باهاما (BSC) گزارش شده است که دارایی های بازارهای دیجیتال FTX (FDM) و “احزاب مرتبط” را در 10 نوامبر مسدود کرد و ثبت شرکت در باهاما را به حالت تعلیق درآورد.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا