اخبار ارز دیجیتال

تریلیون ها SHIB منتقل شده اند، چه کسی پشت این است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس پست اخیر کارگزار بلاکچین Whale Alert، در ۲۴ ساعت گذشته، ربات‌ها انبوهی از سکه‌های شیبا اینو را به ارزش تقریباً ۴۰ میلیون دلار در ارز فیات ردیابی کرده‌اند.

قیمت شیبا اینو به شدت کاهش می یابد

جزئیات ارائه شده توسط منبع داده مذکور نشان داد که چه کسی پشت این تراکنش عظیم SHIB بوده است. در همین حال، دومین ارز دیجیتال بزرگ الهام گرفته از میم ها، SHIB، به افت خود ادامه می دهد.

در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۷ درصد از قیمت خود را از دست داده است و از آخر هفته SHIB 13 درصد کاهش یافته است و از ۰.۰۰۰۰۰۹۸۶ دلار به سطح فعلی ۰.۰۰۰۰۰۸۵۸ دلار سقوط کرده است.

تریلیون ها SHIB در حال حرکت هستند

در پست اخیر X/Twitter، Whale Alert اعلام کرد که در مجموع ۴,۲۷۶,۵۶۸,۸۳۵,۰۱۳ SHIB meme coins با جابجایی این بخش بزرگ از SHIB بین آدرس های بلاک چین ناشناخته دست به دست شدند. معادل فیات این ۳۷,۹۵۰,۲۷۱ دلار است.

جزئیات انتقال ارائه شده توسط ردیاب ارز دیجیتال فوق نشان می دهد که این تراکنش توسط یکی از کیف پول های داخلی صرافی Bitvavo مستقر در هلند آغاز شده و به یک کیف پول وابسته به Bitvavo منتقل شده است. این ممکن است به این دلیل باشد که پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در حال تغییر موجودی ارزهای دیجیتال است.

اخیراً حرکت‌های بزرگ SHIB نیز مورد توجه قرار گرفته است، به طوری که جاستین سان، بنیانگذار Tron، نزدیک به ۸۰ میلیارد SHIB را از بایننس خریداری کرد و آن را به همراه تعدادی دیگر از ارزهای دیجیتال، از جمله LINK و FLOKI، به یک کیف پول سرد برداشت. پول میم رقیب

نهنگ گمنام ۱۰۰ میلیون SHIB را سوزاند

لوسی، رهبر بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، یکی از اعضای برجسته تیم شیبا اینو، از پلتفرم X/Twitter برای فاش کردن نام نهنگی که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ SHIB را سوزاند، استفاده کرد.

بر اساس داده‌های Shibburn، کل مقدار memecoin‌های منتقل شده به کیف پول‌هایی که در این مدت قابل خرج نبودند، ۱۴۶,۲۶۱,۴۹۷ SHIB بود. این قطعه ۱۰۰ میلیونی بزرگترین قطعه ای بود که در یک انتقال به اینجا منتقل شد. طبق توییت لوسی، همه این میلیون‌ها SHIB توسط حساب توییتر @theshibdream، ناشر مجموعه Shib Dream NFT سوزانده شده‌اند.

به طور کلی، سوختگی ها از صبح دیروز میزان سوختگی روزانه SHIB را به ۴۵۹.۵۷ درصد افزایش داده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا