🚨 اخبار ارز دیجیتال

تریلیون ها رکورد SHIB با افزایش ۱۰۰ درصدی فعالیت نهنگ شیبا اینو

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، شاهد افزایش فعالیت نهنگ‌ها بوده است و میلیاردها توکن SHIB در یک روز جابه‌جا می‌شوند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم تراکنش های بزرگ شامل SHIB و ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۲.۰۳ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات بزرگ اغلب نشان دهنده فعالیت نهنگ ها است.

این معاملات بالغ بر ۱.۰۲ تریلیون SHIB یا تقریباً ۹.۹۷ میلیون دلار بوده است. حجم تراکنش‌های بزرگ بینشی از کل مبلغ معامله شده توسط نهنگ‌ها و بازیگران سازمانی در یک روز معین را فراهم می‌کند.

حجم معاملات عمده به طور قابل توجهی از ۵۱۳.۹۷ میلیارد SHIB در ۱۷ فوریه به ۱.۰۲ تریلیون SHIB در ۱۸ فوریه افزایش یافت. افزایش ناگهانی حجم معاملات زیاد نشان دهنده فعالیت بالای نهنگ ها در خرید یا فروش است.

قیمت شیبا اینو بر حرکت بعدی تأثیر می گذارد

حجم تراکنش، که حجم کل تراکنش های ثبت شده روی زنجیره را اندازه می گیرد، در ۱۸ فوریه به ۱.۹۳ تریلیون SHIB رسید. حجم معاملات می تواند نشان دهنده فعالیت معاملاتی و غیر سوداگرانه باشد و می تواند در تشخیص معکوس ها و شکست ها مفید باشد.

شیبا اینو شاهد رشد ثابت حجم معاملات در ۱۷ و ۱۸ فوریه بود، زیرا گاوها روند بعدی قیمت SHIB را ارزیابی کردند.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۰.۹۷% افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۷ دلار رسیده است. تلاش گاوها برای فراتر رفتن از سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار و در نتیجه پاک کردن صفر از قیمت SHIB در آخر هفته پس از رد شدن از این سطح کلیدی متوقف شد.

SHIB در ۱۵ و ۱۶ فوریه به ۰.۰۰۰۰۱۰۰۵ دلار افزایش یافت و مقاومت در این سطح مهم را تأیید کرد. در کوتاه مدت، گاوها به دنبال یک شکست پایدار بالاتر از سطح ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار برای پیشروی به سطوح ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار خواهند بود.

از جنبه نزولی، پشتیبانی مهم ۰.۰۰۰۰۰۸۶۷ دلار است که با MA 50 روزانه مطابقت دارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا