اخبار ارز دیجیتال

گزارش: Tribe Capital احیای صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX را در نظر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش ها، این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در نظر دارد یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای جمع آوری 250 میلیون دلار برای احیای FTX انجام دهد.

بلومبرگ در 18 آوریل اعلام کرد که Tribe Capital، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر مستقر در سانفرانسیسکو که قبلاً قبل از ورشکستگی در FTX سرمایه گذاری کرده بود، سرمایه جدیدی را برای احیای صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته تزریق کرد. گزارش شده است که امکان انجام این کار در حال بررسی است.

طبق گزارش بلومبرگ، این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در حال بررسی رهبری یک کمپین جمع آوری کمک مالی 250 میلیون دلاری است که با حمایت 100 میلیون دلاری خود و شرکای انحصاری اش، به گفته بلومبرگ، یک منبع آگاه به این موضوع گفت که آرجون ستی، یکی از بنیانگذاران Tribe، این پیشنهاد را به طور غیررسمی با او در میان گذاشته است. کمیته بستانکاران بدون وثیقه FTX در ژانویه.

بلومبرگ همچنین گفت: «پیشنهاد ماه ژانویه شامل حدود 9 میلیون حساب مشتری، FTX US، FTX استرالیا، FTX ژاپن، FTX EU، FTX International و LedgerX می‌شود، در حالی که شامل سبدهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر و دارایی‌های رمزنگاری می‌شود. ” او گفت. اگر طرح راه اندازی مجدد موفقیت آمیز باشد، صرافی احیا شده نام FTX را حفظ خواهد کرد.

در 18 آوریل، کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه FTX گفت: “کمیته با بدهکاران برای راه اندازی مجدد یا فروش صرافی FTX و بررسی همه گزینه ها برای ایجاد ارزش برای طلبکاران کار خواهد کرد. ما در حال ارزیابی آن هستیم.” با این حال، کمیسیون افزود: «در حال حاضر هیچ جدول زمانی قطعی برای راه اندازی مجدد یا فروش بورس وجود ندارد».

مرتبط: وکلا و وکیل ورشکستگی FTX 32.5 میلیون دلار در ماه فوریه به جیب زدند.

در ژانویه 2023، قاضی ناظر بر روند ورشکستگی FTX به صرافی مشکل دار رمزارز اجازه داد تا برخی از دارایی های خود را بفروشد تا به بازپرداخت طلبکاران خود کمک کند. بر اساس اسنادی که در دادگاه ورشکستگی دلاور ثبت شده است، قاضی جان دورسی فروش چهار واحد اصلی FTX را تایید کرده است. این شامل پلت فرم مشتقات LedgerX، پلت فرم معاملات سهام Embed، و بخش های منطقه ای بورس FTX Japan و FTX Europe است.

وکلای سالیوان و کرامول که در جلسه دادگاه ورشکستگی ناحیه دلاور در 12 آوریل وکالت FTX را بر عهده داشتند، گفتند که صرافی حدود 7.3 میلیارد دلار دارایی نقدی خود را بازیابی کرده است.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های کریپتو اعتماد کنید؟نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا