اخبار ارز دیجیتال

Trezor تراشه هایی را برای کیف پول های سخت افزاری تولید می کند تا چرخه های عرضه را کوتاه کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Trezor امیدوار است با کنترل تولید تراشه‌های کیف پول بتواند به رویدادهای محرک تقاضا مانند فروپاشی FTX واکنش سریع نشان دهد.

سازنده کیف پول سخت افزاری Trezor با تولید تراشه سیلیکونی کیف پول خود، تولید کیف پول جدید Trezor را تسریع می بخشد.

در 27 فوریه، Trezor رسما اعلام کرد که تولید جزء کلیدی خود، تراشه راپر، در پرچمدار Trezor مدل T خود را افزایش خواهد داد.

هدف این حرکت بهینه سازی قابل توجه تولید کیف پول Trezor و کاهش زمان تحویل چرخه عرضه از دو سال به چند ماه است.

ترزور گفت: این بهینه سازی همچنین تاخیر در حمل و نقل محصولات نهایی را حذف می کند و از مصرف کنندگان در برابر نوسانات قیمت بر اساس عرضه و تقاضا محافظت می کند. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، پس از فروپاشی FTX در نوامبر 2022، تقاضا برای کیف پول Trezor حداقل 300 بود، زیرا سرمایه گذاران کریپتو عجله داشتند تا دارایی های کریپتو خود را از صرافی های رمزنگاری متمرکز خارج کنند. درصد افزایش یافت.

Trezor قبل از تبدیل شدن به یک تولید کننده تراشه های کیف پول، به دلیل عواملی مانند آشفتگی ژئوپلیتیک، کمبود نیروی کار به دلیل COVID-19، شرایط بازار ارزهای دیجیتال و رویدادهای دیگر در معرض آسیب پذیری های عرضه شخص ثالث قرار داشت. Trezor با کنترل عرضه تراشه های کیف پول، این فرصت را داشته است که به همه این عوامل واکنش سریع نشان دهد و همیشه تقاضا را برآورده کند.

Štěpán Uherik، مدیر ارشد مالی گفت: «با بازگشایی فرآیندها، شناسایی مناطق کنترل و همکاری با شریک ST Microelectronics به روش‌های جدید، می‌توانیم تولید را تا حد امکان چابک کنیم.»

مدل تجاری جدید همچنین به Trezor آزادی طراحی بیشتری برای محصولات آینده می دهد و به ارائه دهندگان کیف پول اجازه می دهد تا دستگاه های کیف پول سخت افزاری خود را از ابتدا بسازند.

این خبر یک سال پس از تروپیک اسکوئر، استارت آپی که توسط آزمایشگاه ساتوشی، شرکت مادر Trezor اداره می شود، منتشر می شود. راه اندازی یک تراشه منبع باز جدید به نام TROPIC01. این تراشه تولید کلید رمزنگاری، رمزگذاری، امضا و احراز هویت کاربر را از طریق روش‌های شناسه دیجیتال فراهم می‌کند. طبق گزارش ها انتظار می رفت Trezor اولین مشتری Tropic Square برای این محصول باشد.

“مدل کسب و کاری که ما انتخاب کرده ایم بسیار منحصر به فرد است و می تواند در موارد استثنایی به کار رود. باید دانش خاصی در این زمینه داشته باشد

مربوط: تست ادغام کیف پول Web3 با Spotify

Trezor در ابتدا اعلام کرد که قصد دارد با Tropic Square برای کنترل تولید تراشه های کیف پول در ماه می 2020 همکاری کند، اما دلایل مختلفی برای چنین اقدامی وجود دارد، از جمله صدور گواهینامه فروشندگان تراشه های گران قیمت توسط دولت. به گفته ترزور، سیاست اعتباربخشی ایالت “شرکت های مستقل و ابتکارات منبع باز را از استفاده در زمینه های تخصصی خود حذف می کند.”نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا