اخبار ارز دیجیتال

Trezor افزایش 300٪ در فروش را به دلیل سرایت FTX گزارش می دهد

این شرکت کیف پول سخت‌افزاری معتقد است افزایش اخیر تقاضا در نتیجه پس‌انداز سرمایه‌گذاران پس از شکست FTX است.

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای به سمت کیف پول های سخت افزاری ارزهای رمزنگاری شده حرکت می کنند زیرا نگرانی ها در مورد صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال در پی بحران FTX افزایش می یابد.

جوزف تتک، سفیر برند این شرکت، در 15 نوامبر به کوین تلگراف گفت که Trezor، یک ارائه دهنده کیف پول سخت افزاری، افزایش قابل توجهی در فروش کیف پول پس از اپیدمی FTX داشته است.

Tetek گزارش می دهد که فروش Trezor 300٪ در هفته به هفته افزایش یافته است و همچنان در حال رشد است. به گفته مدیران، این پلتفرم همچنین افزایش قابل توجهی در ترافیک وب سایت ثبت کرده است که نسبت به مدت مشابه 350 درصد افزایش یافته است.

به گفته تتک، ترزور معتقد است افزایش کاربران جدید کیف پول نتیجه مشکلات FTX است، صرافی ارزهای دیجیتال در مرکز آخرین رسوایی صنعت مربوط به اختلاس وجوه کاربران. افزایش تقاضا برای کیف پول Trezor در اوایل هفته گذشته آغاز شد، درست زمانی که “شایعات ورشکستگی fTX شروع به انتشار کردند”.

به گفته تتک، Trezor انتظار رشد بیشتر کاربران جدید را در آینده نزدیک دارد، زیرا شکست واسطه‌های ارزهای دیجیتال همچنان در حال رشد است.

این روند در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت ادامه می‌یابد زیرا سرایت شکست FTX همچنان کاهش می‌یابد و دارندگان بیت‌کوین یا ارزهای دیجیتال اعتماد خود را به متولیان از دست می‌دهند و در نهایت شروع به بررسی گزینه‌هایی برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال خود می‌کنند. انتظار می‌رود این روند تا زمانی ادامه یابد.

سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به طور فزاینده‌ای به سمت خود مدیریتی با استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری حرکت می‌کنند و تا اواسط نوامبر ۲۰۲۲، جریان‌های خروجی ارز به بالاترین حد خود نزدیک خواهد شد.

Ledger، یک تامین کننده اصلی کیف پول سخت افزاری رقیب، اخیراً افزایش قابل توجهی در تقاضا برای دستگاه های خود ثبت کرده است. این شرکت کیف پول سرد فرانسوی مدت کوتاهی پس از آن که FTX تمام برداشت‌های ارزهای دیجیتال را به حالت تعلیق درآورد، یک روز رکورد ثبت کرد و مخترعان را بر آن داشت تا در اسرع وقت وجوه را از صرافی‌ها به سردخانه تخلیه کنند.

مربوط: CZ و Thaler برای خودمدیریتی رمزنگاری در میان عدم اطمینان فزاینده فشار می آورند

در میان سرایت مداوم FTX، حتی برخی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال شروع به ترویج نیاز به سرپرستی خود کرده‌اند. مدیر عامل Binance Changpeng Zhao در 14 نوامبر گفت که ممکن است دیگر نیازی به صرافی های متمرکز نباشد زیرا سرمایه گذاران به سمت راه حل های خود مدیریتی مانند کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری می روند.

“اگر راهی وجود داشت که مردم بتوانند دارایی های خود را به صورت ایمن و آسان ذخیره کنند و 99 درصد از جمعیت عمومی می توانستند این کار را انجام دهند، صرافی های متمرکز وجود نداشت یا احتمالاً باید وجود داشته باشد. از بین خواهند رفت، که بسیار عالی است.” مدیر عامل

نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا