اخبار ارز دیجیتال

Trezor کیف پول سخت افزاری جدید و پشتیبان کلید خصوصی فلزی را منتشر کرد

به مناسبت دهمین سالگرد خود، Trezor سه محصول جدید خود حضانت را با تمرکز بر ارائه دستگاه‌های سطح پایه منتشر می‌کند.

Trezor، ارائه‌دهنده پیشرو کیف پول‌های رمزنگاری سخت‌افزاری، دهمین سالگرد خود را با انتشار سه محصول خود حضانت، از جمله کیف پول جدید Trezor، راه‌حل منحصربه‌فرد پشتیبان‌گیری کلید خصوصی و کیف پول اختصاصی بیت‌کوین (BTC) جشن می‌گیرد.

در 12 اکتبر، این شرکت مستقر در جمهوری چک رسماً راه اندازی Trezor Safe 3 را اعلام کرد، یک کیف پول سخت افزاری کاملاً جدید که از بیش از 7000 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. این شرکت تاکید کرد که راه اندازی کیف پول جدید نقطه عطف مهمی در ارائه کیف پول سخت افزاری سطح پایه Trezor است.

عرضه کیف پول Trezor Safe 3 تقریباً پنج سال پس از معرفی شرکت کیف پول سخت افزاری Trezor Model T در فوریه 2018 انجام شد. Trezor Safe 3 که با قیمت 79 دلار به فروش می رسد، در رنگ های طلایی خورشیدی، نقره ای ستاره ای، رز کهکشانی و مشکی کیهانی عرضه می شود.

در بیانیه آمده است که دستگاه جدید کیف پول Trezor Safe 3 تعهد Trezor به توسعه منبع باز را با اعمال اصول منبع باز در استفاده از اجزای امنیتی حفظ می کند. Trezor یک فروشنده عنصر امن شخص ثالث را انتخاب کرده است که می تواند هر گونه آسیب پذیری احتمالی کشف شده را افشا کند.

علاوه بر کیف پول Trezor Safe 3، Trezor همچنین Trezor Keep Metal را معرفی کرد، یک راه حل منحصر به فرد ذخیره سازی کلید خصوصی فیزیکی. این محصول با بسیاری از راه حل های پشتیبان فیزیکی مشابه موجود در بازار دارای اشتراکاتی است که به کاربران این امکان را می دهد تا بازیابی خود را تحت هر شرایطی از جمله آتش، آب، اسید و شوک ایمن نگه دارند.

مربوط: اوقات فراغت 12 درصد از کارکنان خود را به دلیل “تند بادهای اقتصادی کلان” اخراج می کند.

Trezor Keep Metal که با قیمت 99 دلار موجود است، می تواند برای پشتیبان گیری استاندارد 12 کلمه ای و 24 کلمه ای استفاده شود. Trezor Keep Metal با سه نسخه پشتیبان 20 کلمه ای Shamir با قیمت 249 دلار به فروش می رسد.

در نهایت، کیف پول سخت‌افزاری Trezor تنها با بیت کوین در نسخه محدود تنها 2013 واحد عرضه خواهد شد. با درک توانایی بیت کوین برای توانمندسازی افراد از جوامع محروم و محروم، Trezor از هر فروش 21 یورو برای حمایت از آکادمی Trezor، یک ابتکار آموزش بیت کوین، اهدا می کند.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون 15، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا