اخبار ارز دیجیتال

شریک عمومی Pantera می گوید راه اندازی شرکت بلاک چین “بسیار وقت گیر” است

Paul Veradittakit از Pantera Capital معتقد است که اکنون زمان خوبی برای ورود کارآفرینان جدید به فضای رمزنگاری است.

علیرغم کاهش قیمت کریپتو و ورشکستگی اخیر شرکت، یکی از سرمایه گذاران بزرگ در صندوق سرمایه گذاری رمزارز Pantera Capital معتقد است که هرگز زمان بهتری برای راه اندازی یک شرکت بلاک چین وجود نداشته است.

به عنوان بخشی از پست ۲۳ ژانویه، حدود یک سال بعد از بسیاری از مدیران Pantera Capital، شریک عمومی Pantera Capital، Paul Veraditta Kit گفت که “به طور متوسط”، افرادی که در فضای رمزنگاری کار می کنند توضیح دادند که او تحصیلات و اشتیاق بیشتری نسبت به کریپتو دارد تا صنعت کریپتو در چرخه قبلی

به طور کلی، “درصد بالایی از استارت آپ ها با تیم های قوی وارد بازار می شوند. موسسات مالی قدیمی مانند JP Morgan و Goldman Sachs.”

در حالی که بازار همچنان بسیار نزولی است و برخی از شرکت‌ها در حال سقوط هستند و قیمت‌ها به زمین‌های از دست رفته باز می‌گردند، Belladitta Kit می‌گوید تعداد شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر که در نیمه اول سال ۲۰۲۲ در این بخش سرمایه‌گذاری می‌کنند، افزایش خواهد یافت. زمان ورود به این فضا:

طبق تجربه ما، بازارهای نزولی معمولاً دوره‌هایی را نشان می‌دهند که حواس‌پرتی کمتری از سر و صدا و ساخت‌وساز دارند.»

Beradittakit گفت: «علاوه بر این، ما دریافته‌ایم که موسسات و شرکت‌ها بیشتر از همیشه برای همکاری با شرکت‌های بلاک چین برای ارتقای تجارت خود باز هستند.

شریک عمومی همچنین تغییری در حجم معاملات به صرافی های بسیار تنظیم شده و صرافی های غیرمتمرکز مبتنی بر DeFi مشاهده کرده است، زیرا مردم به دنبال محافظت از دارایی های خود در برابر بازیگران بد هستند و نسل بعدی فضای کریپتو را در اختیار خواهد گرفت. فرصتی برای ورود به

حجم معاملات غیرمتمرکز در ۱۲ ماه گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در حجم معاملات در ماه نوامبر (ماهی که FTX سقوط کرد) بود. منبع: DeFiLlama

او گفت: «ما معتقدیم فرصت‌هایی برای استارت‌آپ‌ها در زمینه‌هایی مانند خودسرپرستی، امنیت، بیمه و هویت با بررسی بیشتر اعتماد و امنیت وجود دارد.

در همین حال، دن مورهد، مدیر عامل Pantera Capital، دیدگاه مثبت مشابهی در مورد فضای کریپتو داشت و استدلال کرد که:

“با وجود قیمت پایین تر، من فکر می کنم که فضا به وضوح در موقعیت بسیار بهتری نسبت به گذشته قرار دارد.”

به گفته مورهد، از سال ۲۰۱۷، زیرساخت توسعه‌دهنده، که در آن زمان تقریباً وجود نداشت، به‌طور چشمگیری بهبود یافته است.

او گفت: «ایجاد سیستم‌های مبتنی بر قرارداد هوشمند نسبت به دوره‌های قبلی بسیار آسان‌تر شده است.

Morehead افزود: «هر بخش دیگر از پشته بهبود یافته است، از جمله مجموعه‌های آزمایشی و ابزارهای خودکار برای یافتن اشکالات رایج در قراردادهای هوشمند، و ما پشتیبانی IDE را برای Solidity اضافه کرده‌ایم.»

مربوط: Pantera قصد دارد ۱.۲۵ میلیارد دلار در صندوق بلاک چین دوم جمع آوری کند: گزارش

مورهد همچنین به راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری اشاره می‌کند که به عنوان یک جهش بزرگ در فضا، هزینه‌های تراکنش‌های کمتر را امکان‌پذیر می‌کند، زیرا «صرافی‌های غیرمتمرکز نمی‌توانند با صرافی‌های متمرکز رقابت کنند، اگر کارمزدها خیلی بالا باشد.» افزایش می‌یابد.

در حالی که هنوز ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) زیادی در هوا پس از مرگ FTX در سال ۲۰۲۲ و سرایت ناشی از آن وجود دارد، مورهد معتقد است که این صنعت هنوز بسیار فعال است.

مردم می‌گفتند کریپتو مرده است، اما این یکی از بهترین زمان‌ها برای ورود به فضا و شروع ساختن یک چیز جدی است، و زمان بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است. فکر می‌کنم این یک فرصت بود، تاریک‌ترین زمان قبل. سحر،» او گفت.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا