اخبار ارز دیجیتال

آشفتگی مالی سنتی باعث می شود که سرمایه گذاری ورودی به دارایی های دیجیتال به 160 میلیون دلار برسد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال شاهد ورودی هفتگی 160 میلیون دلاری هستند که بیشترین میزان از جولای 2022 است.

در 27 مارس، شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال اروپایی CoinShares “گزارش جریان های صندوق دارایی دیجیتال” خود را منتشر کرد و بیان کرد که دارایی های دیجیتال با افزایش نگرانی ها در مورد ثبات مالی سنتی (TradFi) به رشد خود ادامه خواهند داد. مشخص شده است که در حال جذب است. توجه سرمایه گذاران

بر اساس آخرین گزارش، محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته، پس از شش هفته مجموع خروجی ۴۰۸ میلیون دلاری، بیشترین ورود ۱۶۰ میلیون دلاری از جولای ۲۰۲۲ را تجربه کردند. این گزارش همچنین اشاره می‌کند که سرمایه‌گذاران به طور فزاینده‌ای نگران ثبات بخش مالی سنتی هستند، اگرچه «جریان‌های ورودی در مقایسه با بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال نسبتاً کند بوده است».

سرمایه گذاری ها از کشورهای مختلف از جمله آمریکا، آلمان و کانادا به ترتیب با 69 میلیون دلار، 58 میلیون دلار و 26 میلیون دلار انجام شد.

بر اساس گزارش ها، محصول بیت کوین (BTC) 128 میلیون دلار ورودی دریافت کرد زیرا برای اولین بار توسط مشتریان به عنوان یک “پناهگاه امن” تلقی شد. با این حال، همه سرمایه گذاران با این دیدگاه موافق نبودند و محصولات کوتاه بیت کوین نیز 31 میلیون دلار ورودی داشتند. با وجود این، بیت‌کوین کوتاه همچنان محصول سرمایه‌گذاری با بالاترین جریان ورودی سال تا به امروز است، اگرچه از منظر قیمت بهترین محصول با عملکرد نیست.

در همین حال، کالاهای اتر (ETH) هفته گذشته 5.2 میلیون دلار خروجی را تجربه کردند که سومین هفته متوالی خروجی را رقم زد. این گزارش این روند را ناشی از ترس سرمایه‌گذاران نسبت به ارتقاء شانگهای است که انتظار می‌رود در 12 آوریل رخ دهد. آلت‌کوین‌های مختلف نیز شاهد جریان‌های ورودی بوده‌اند، به طوری که محصولات Solana (SOL)، Polygon (MATIC) و XRP قیمت‌های ۴.۸ میلیون دلاری، ۱.۹ میلیون دلاری و ۱.۲ میلیون دلاری را کسب کرده‌اند. ، هر یک.

مرتبط: آخرین اخبار: اولین سیتیزنز بانک سیلیکون ولی را خریداری کرد – شعبه آن دوشنبه افتتاح شد

به طور کلی، این گزارش نگرانی‌های فزاینده در مورد ثبات مالی سنتی را دلیل علاقه فزاینده به دارایی‌های دیجیتال ذکر می‌کند، زیرا بسیاری از سرمایه‌گذاران شروع به تلقی آن‌ها به عنوان «پناهگاه امن» کردند. من اینجا هستم.

علاوه بر این، داده های به دست آمده توسط تحقیقات صندوق سرمایه گذاری در حال ظهور (EPFR) Financial Times.

جریان های ورودی به صندوق های بازار پول را می توان به نگرانی در مورد ثبات سیستم مالی نسبت داد، زیرا بانک های آمریکایی و اروپایی با محدودیت های نقدینگی ناشی از تشدید سیاست های پولی مواجه هستند. در مواقع عدم اطمینان، صندوق های بازار پول گزینه سرمایه گذاری ترجیحی برای بسیاری هستند زیرا نقدینگی بالا و ریسک پایین ارائه می کنند. این صندوق‌ها اکنون بالاترین بازدهی را در سال‌های اخیر به دلیل افزایش مداوم نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا با هدف مهار تورم ارائه می‌کنند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا