اخبار ارز دیجیتال

TradFi با DeFi ملاقات می کند – داووس ۲۰۲۳

در این قسمت از تمرکززدایی با کوین تلگراف، تیم هفته خود را در داووس منعکس کرد و مجمع جهانی اقتصاد را پوشش داد که در آن ارزهای دیجیتال و TradFi همچنان به هم برخورد می کنند.

Traditional Finance یا TradFi به کاوش در دنیای ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین ادامه می‌دهد و مجمع جهانی اقتصاد میزبان کارگاه‌ها و جلسات بیشتری برای این بخش در سال ۲۰۲۳ است. هفته داووس، سوئیس. در طول یک جلسه ضبط در اواخر شب، تیم همه چیزهایی را که خوانندگان باید در مورد هفته بدانند خلاصه کرد. با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید پادکست

کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر Cointelegraph، دسترسی خود به WEF را در مقایسه با کنفرانس داووس در چند سال گذشته بازتاب داد. او همچنین هم افزایی مداوم بین مالی سنتی و مالی غیرمتمرکز (DeFi) را آشکار کرد. این امر از بی‌شمار رویدادهای صنعت کریپتو که در حال وقوع است مشهود است. گرت جنکینسون، روزنامه‌نگار کوین‌تلگراف، وظیفه پوشش دادن این جلسات رمزنگاری را داشت که در تعدادی از فروشگاه‌های بازسازی‌شده در تفرجگاه مرکزی داووس برگزار می‌شد.

جنکینسون در صحبت با تعدادی از خودی‌های صنعت و شرکت‌کنندگان TradFi، گرده افشانی مداوم در بخش‌ها را برجسته کرد، در حالی که تنها تعداد انگشت شماری از شرکت‌کنندگان ارزهای دیجیتال در گفتگو در مجمع جهانی اقتصاد شرکت کردند.

از شک و تردید دوباره جیمی دیمون، مدیر عامل JPMorgan Chase در مورد بیت کوین (BTC) گرفته تا تیم Cointelegraph که تقریباً با گازوئیل منجمد در مخازن بنزین خود سرگردان شده بودند، کنفرانس داووس در سال ۲۰۲۳ ثابت کرد که یک سفر سرگرم کننده و آموزشی است.

داووس مدت‌ها خانه معنوی مجمع جهانی اقتصاد بوده است، اما در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌ها، پروژه‌ها و رویدادهای رمزنگاری و بلاک چین فضایی را در امتداد جاده مرکزی منتهی به مرکز کنفرانس WEF اجاره کرده‌اند.

در حالی که حامیان کریپتو به این تفرجگاه هجوم آوردند و با اعضای TradFi و بازدیدکنندگان کنجکاو از موسسات دولتی و خصوصی مخلوط شدند، تنها تعداد انگشت شماری از موسسات مرتبط با رمزنگاری در کارگاه‌های آموزشی در WEF شرکت کردند.

سردبیر Cointelegraph کریستینا لوکرزیا کورنل (راست) و ستون نویس فوربس رت پاور (سمت چپ) میزبان بازی Webbit Founders در داووس در طول WEF 2023 هستند.منبع: کوین تلگراف

Cointelegraph با نمایندگانی از Circle و Ripple صحبت کرد که دیدی درونی در مورد تغییر درک WEF از این بخش و رئیس Sandbox و Upland، پلتفرم Metaverse، در داخل و خارج از دیوارهای WEF ارائه کردند. برداشت های متفاوت از هر دو

مربوط: کوین تلگراف برای مجمع جهانی اقتصاد به داووس می رود

از ماه مه ۲۰۲۲، تعداد کارگاه‌ها و بحث‌ها در این بخش افزایش یافته است، و به نظر می‌رسد یک اجماع کلی وجود دارد که فضای رمزنگاری و بلاک چین موضوعی داغ در WEF است.

خبرنگاران کوین تلگراف، گرت جنکینسون (راست) و بروکس انتویستل (ترک کرد)، مدیر عامل APAC ریپل.منبع: کوین تلگراف

با این وجود، واضح بود که طرفداران TradFi و DeFi با هم ترکیب شده بودند. صندوق‌های سرمایه‌گذاری سنتی، مدیران صندوق‌های تامینی و بانک‌ها، همگی بحث‌های مربوط به پذیرش و نگهداری کریپتو را در رویدادی که کوین‌تلگراف در آن حضور داشت و تعدیل می‌کرد، تسهیل کردند.

اپیزود اول را گوش کنید تا کورنر و جنکینسون در حال بررسی ادراکات در حال تغییر و مکالمه رو به رشد بین محافظه کاران مالی سنتی و اکوسیستم ارزهای دیجیتال و بلاک چین نوآورانه باشند. با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید حتماً صفحه پادکست تازه راه‌اندازی شده کوین تلگراف را برای لیست اضافی نمایش‌های جدید بررسی کنید. این قسمت در Spotify نیز موجود است.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا