اخبار ارز دیجیتال

معامله گران انتظار ۲۰۰% افزایش از MATIC دارند، آیا داده های شبکه Polygon از آن پشتیبانی می کند؟

رشد اخیر و مشارکت های MATIC توجه ها را به خود جلب کرده است و فعالیت های زنجیره ای ممکن است نشان دهنده رشد بیشتر باشد.

در سال گذشته، Polygon (MATIC) روی افزایش لیست شرکای برجسته خود، از جمله افراد برجسته از دیزنی، استارباکس، رابینهود و غیره تمرکز کرده است. اعلامیه های اخیر در مورد همکاری با اینستاگرام و جی پی مورگان باعث شده تا دلالان قیمت توکن را تا حدود ۲۰۰ درصد افزایش دهند.

علاوه بر مشارکت، پذیرش بلاک چین با استفاده از شبکه برای تجزیه و تحلیل بسیار مهم است. پذیرش بلاک چین را می توان با نگاه کردن به کاربران فعال روزانه بلاک چین، پروتکل هایی که از این فناوری استفاده می کنند، تعداد تراکنش ها و کل ارزش قفل شده تجزیه و تحلیل کرد.

ارزش کل بیش از ۱ میلیارد دلار در Polygon قفل شده است

ارزش کل قفل شده (TVL) یکی از معیارهای ارزهای دیجیتال است که برای سنجش احساسات بازار نسبت به یک بلاک چین خاص استفاده می شود. TVL در Polygon به استفاده از بلاک چین MATIC برای قفل کردن وجوه در پلتفرم‌های مختلف DeFi موجود در سراسر شبکه نیاز دارد.

افزایش TVL نشانه رشد یا هجوم نقدینگی جدید به اکوسیستم است، اما لزوماً به این معنی نیست که شبکه و دارایی‌های مرتبط با آن در حال صعود هستند.

سه پروتکل برتر، اتریوم (ETH)، بایننس کوین (BNB) و ترون (TRX) همگی دارای TVLهای بالاتر از ۵ میلیارد دلار هستند، در حالی که MATIC و Avalanche (AVAX) دارای TVLهای بالاتر از ۱ میلیارد دلار هستند، فقط آربیتروم.

طبق داده‌های Token Terminal، Polygon و Fantom (FTM) تنها بلاک‌چین‌هایی هستند که اعداد TVL مثبت را در هر دو معیار یک روزه و ۷ روزه ارسال می‌کنند.

بلاک چین های برتر بر اساس TVL مرتب شده اند.منبع: دفیلاما

۳ پروتکل برتر بلاک چین برای توسعه دهندگان

پروتکل ها اساساً برنامه های غیرمتمرکز (dApps) هستند که با استفاده از قراردادهای هوشمند روی بلاک چین های عمومی ساخته شده اند. شراکت اخیرا اعلام شده آزمایش شده است اما هنوز به طور کامل راه اندازی نشده است.

حتی اگر مشارکت جدید هرگز به طور کامل محقق نشود، شبکه در حال حاضر یک کاندیدای اصلی برای توسعه دهندگان برای ایجاد قراردادهای هوشمند است.

بلاک چین های برتر بر اساس شماره پروتکل مرتب شده اند.منبع: دفیلاما

Polygon در مقایسه با اتریوم یک تازه وارد است. بنابراین حتی اگر اتریوم پروتکل های بیشتری نسبت به Polygon دارد، اتریوم شبکه اصلی خود را پنج سال زودتر از زمان خود راه اندازی کرد.

رشد نجومی پروتکل های راه اندازی شده در بلاک چین Polygon قابل توجه است، زیرا طبق داده های TokenTerminal، ارزش بازار اتر بر MATIC 90 تا ۱۰ درصد تسلط دارد.

مربوط: جی پی مورگان اولین تراکنش DeFi را در بلاک چین عمومی انجام می دهد

Polygon در حال افزایش قیمت و کاربران فعال روزانه خود است.

علاوه بر افزایش ۱۲ درصدی قیمت Polygon در ماه گذشته، شارژ روزانه و کاربران فعال روزانه شبکه از ۵ آگوست تا کنون ۲۰۰ درصد افزایش یافته است که پیش بینی های Cointelegraph را تأیید می کند.

در ۵ آگوست، Polygon 42093 دلار هزینه دریافت کرد و ۲۴۸۸۵۳ کاربر شبکه در روز داشت. تا ۱۳ اکتبر، پس از راه اندازی موفقیت آمیز آواتار Reddit NFT، تعداد کاربران فعال روزانه این شبکه به ۷۳۷۸۱۵ نفر رسید. پس از ۲۵ اکتبر، شبکه به اوج ۹۰ روزه شارژ روزانه ۱۳۱۹۴۰ دلار رسید.

هزینه های شبکه Polygon و کاربران فعال روزانه. منبع: TokenTerminal

با مقایسه فعالیت‌ها و تحلیل‌های زنجیره‌ای با رالی اخیر MATIC، داده‌ها حاکی از آن است که گمانه‌زنی‌ها در مورد اخبار مشارکت با اصول اولیه مطابقت دارد.

در حالی که پیش بینی افزایش بالقوه ۲۰۰ درصدی رشد MATIC تنها با استفاده از تحلیل تکنیکال غیرمنطقی است، رشد شبکه Polygon و آمار کاربران فعال روزانه امیدوارکننده است.

تراکنش ها و TVL ممکن است نشان دهند که مبانی شبکه با انتظارات تحلیلگر فنی مطابقت دارد. قدرت MATIC در برابر زنجیره‌های رقیب هنوز کسری از اتر است و ارزش بازار BNB نسبت به چشم‌انداز رشد بلندمدت آن بسیار صعودی است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Kyle White

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا