اخبار ارز دیجیتال

معامله گران به این فکر می کنند که چه چیزی می تواند قیمت بیت کوین را برای بقیه سال 2023 افزایش دهد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

معامله‌گر مورد علاقه توییتر، میکائیل ون د پوپ، برای قسمت دهم پادکست کوین‌تلگراف با عنوان «اسرار تجارت رمزنگاری» مصاحبه شد.

کوین تلگراف اسرار تجارت ارزهای دیجیتال این پادکست دهمین قسمت خود را منتشر کرده است که شامل مصاحبه ای با تاجر Michael van de Poppe است که به بیش از 650000 بیننده در توییتر تحت عنوان @CryptoMichNL پاسخ می دهد. در طول مصاحبه ضبط شده در 14 ژوئن، بنجامین پیلز میزبان چندین موضوع را با ون دی پوپ مورد بحث قرار داد، از جمله نظر او در مورد عواملی که قیمت بیت کوین (BTC) را برای بقیه سال 2023 تعیین می کند. مزرعه برنج. بخشی از پاسخ او به مقررات آمریکا اشاره دارد.

ون دی پوپ افزود: «روشن کردن چارچوبی که در ایالات متحده ایجاد می شود مبنی بر اینکه آیا ارزهای دیجیتال به اوراق بهادار تبدیل می شوند یا کالا، بازار را تقویت می کند.

با این چارچوب، درها را برای سرمایه گذاران نهادی بیشتری باز می کند. من معتقد نیستم که ایالات متحده به کشور بزرگی تبدیل شود.»

ون دی پوپ با اشاره به محیط نظارتی مرتبط با رمزنگاری در مناطق دیگر، چارچوب نظارتی بازار دارایی رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) را که در اواخر ماه می تصویب شد، برجسته کرد. وی گفت: “من فکر می کنم ایالات متحده عقب مانده است، اما هر چه شفافیت بیشتری در این زمینه داشته باشیم، برای بازار بهتر خواهد بود و نقدینگی بیشتری در بازار خواهد داشت.”

این معامله گر همچنین به شرایط کلان اقتصادی مانند وضعیت نرخ بهره و بیکاری در ایالات متحده و سایر کشورها اشاره کرد که می تواند تأثیر زیادی بر بیت کوین داشته باشد. “من فکر می کنم همه این عوامل همه بازارها از جمله بیت کوین را هدایت خواهند کرد. این چیزی است که ما در بقیه سال خواهیم دید تا ببینیم آیا رکود اقتصادی وجود دارد و آیا بیت کوین ادامه خواهد داشت.” “این یا یک برنده بزرگ است. یا یک بازنده بزرگ.»

آقای ون دی پوپ همچنین در مورد چندین موضوع دیگر از جمله علاقه دوران کودکی خود به بازار سهام صحبت کرد.

این و قسمت های دیگر Cointelegraph را ببینید اسرار تجارت ارزهای دیجیتال صفحه پادکست در Cointelegraph، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts یا TuneIn پادکست.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Benjamin Pirus

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا